Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny okres spóźnia mi się już prawie 3 tygodnie, bardzo stresuje się że to może być ciąża stąd moje pytanie do kobiet które były lub są w ciąży jakie były wasze pierwsze objawy właśnie w takim czasie 2-3 tygodniu po okresie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuza

Bol piersi bol podbrzusza jakby mialam zaraz okres dostac sennosc czasami mnie mdlilo jak zęby mylam. I po tygodniu jak juz okresu niebylo to zrobilam test i wyszły II kreseczki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość Zuza napisał:

Bol piersi bol podbrzusza jakby mialam zaraz okres dostac sennosc czasami mnie mdlilo jak zęby mylam. I po tygodniu jak juz okresu niebylo to zrobilam test i wyszły II kreseczki 

Ja właśnie przez cały ten czas ponad dwóch tygodni czuję sie jak przy pms 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuza

A zrobilas test?  Ja tez na poczatku myslalam ze to tylko objawy na okres a wyszlo inaczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Gość Zuza napisał:

A zrobilas test?  Ja tez na poczatku myslalam ze to tylko objawy na okres a wyszlo inaczej

Nie zrobiłam bo cały czas myślałam że okres nadejdzie, jutro idę do lekarza i właśnie nie wiem czy robić test czy już poczekać do wizyty tam się dowiedzieć wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

Ile Ty masz lat?? 3 tygodnie Ci się spóźnia i nie reagujesz..szok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Gość Ala napisał:

Ile Ty masz lat?? 3 tygodnie Ci się spóźnia i nie reagujesz..szok

Tak jak pisałam wyżej zdarzało mi się już że nie miałam okresu z 2 tygodnie i w związku z tym obecna sytuacja nie była jakimś szokiem i czekałam, dodam że się odchudzałam przez dwa ostatnie miesiące i też to dało mi myśl że okres może być później 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuza

Jak bym byla Tobą  to do pewnosci zrobila bym test. Jesli masz mozliwosc to idz do apteki albo rossmana i kup test i zrob. Nic nie zaszkodzi. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuza

Jak mi sie kiedys tak okres spoznial to pierwsze pytanie mojego gin bylo czy robilam test ciazowy a ja mu powiedzialam ze nie to byl zdziwiony  i powiedzial zeby na nastepny raz najpierw test zrobic .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Gość Zuza napisał:

Jak mi sie kiedys tak okres spoznial to pierwsze pytanie mojego gin bylo czy robilam test ciazowy a ja mu powiedzialam ze nie to byl zdziwiony  i powiedzial zeby na nastepny raz najpierw test zrobic .

Jak wtedy wyglądała wizyta? Jak było podejrzenie ciąży a nie zrobiłaś testu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuza

Wziol mnie na usg zeby zobaczyc co tam sie dzieje bo moze to byc ciaza a moze torbiel albo cos innego. Ja niestety mialam torbiela i dostalam tabletki na wywolanie okresu i po tabletkach dostalam okres ale po miesiacu znowu mi sie spoznial  okres i zrobilam najpierw test i byl pozytywny i ciaza. Zrob test serio bo moze a nie musi  sie o to zapytac. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość Zuza napisał:

Hej i co powiedzial doktor ? Jak sytuacja

Hej w ciąży nie jestem i zostały mi przypisane leki na wywołanie miesiączki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...