Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gaba06

Spóźniający się okres

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, okres spóźnia mi się już ponad dwa tygodnie przez cały ten czas czuję ból w podbrzuszu, z boków i w dole pleców. Wydzielina jest znikoma tak jak zawsze przed okresem miałam zdarzyło się tylko kilka razy po skorzystaniu z toalety że na papierze było dużo gęstego białego śluzu. Na wkładce zostaje mi żółto/miedziane plamienie. Dodam jeszcze że uprawiałam seks regularnie ale zawsze z zabezpieczeniem jakim jest prezerwatywa która nie pękła przynajmniej nie było tego widać. Do lekarza jestem umówiona za dwa dni ale bardzo się stresuje przyczyną tej sytuacji i może któraś z was miała podobnie i sie wypowie

Edytowane przez Gaba06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rioi

A zrobilas test? Moze okurat jestes w ciazy? Polecam test pink super czuly o czulosci 10mlU/ml mozna kupic w rossmanie. Ale najlepiej zrobic bete i po 2 dniach sprawdzic jeszcze raz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rioi

Właśnie tej ciąży obawiam się najbardziej, mam 19 lat i przerażona jestem tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Gość Rioi napisał:

A zrobilas test? Moze okurat jestes w ciazy? Polecam test pink super czuly o czulosci 10mlU/ml mozna kupic w rossmanie. Ale najlepiej zrobic bete i po 2 dniach sprawdzic jeszcze raz. 

Aj nie umiem się posługiwać tą stroną, tamto to miała być odpowiedź do tego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

To zrob test bedziesz wiedziala na czym stoisz idz do rossmana i kup tan co ci napisalam i zrob 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość Rio napisał:

To zrob test bedziesz wiedziala na czym stoisz idz do rossmana i kup tan co ci napisalam i zrob 

Jutro idę do lekarza więc nie wiem czy poczekać już czy lepiej zrobić test przed wizytą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...