Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Robilam test tydzien ponad po stosunku. Tabletke „po” brałam w poniedziałek a w piatek sie to stalo, czy moge byc w ciazy?

95C460F9-C77A-4767-AF5B-001BE19A386D.jpeg

6B77C5D8-5101-47B4-81A1-E8F03777E605.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość elaela

Powtórzę test gdzies na weekend, mam nadzieje ze to nie bedzie ciąża, bo jej nie planowałam i nie jestem gotowa bo jestem mloda..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

Kreska jest. Radze ci isc na bete (hcg) pobiora ci krew i bedziesz miala pewnosc a po 48h powtorzysz jesli przyrasta to na 100%ciaza. Po co sie masz bawic testami jak beta ci na 100% da pewnosc. Aaa i co do tabletki po najlepiej je zazyc do 24 godz. I czasami niedzialaja moja kolezanka ma coreczke a zazyla tabletke. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Rio
42 minuty temu, Gość Rio napisał:

Kreska jest. Radze ci isc na bete (hcg) pobiora ci krew i bedziesz miala pewnosc a po 48h powtorzysz jesli przyrasta to na 100%ciaza. Po co sie masz bawic testami jak beta ci na 100% da pewnosc. Aaa i co do tabletki po najlepiej je zazyc do 24 godz. I czasami niedzialaja moja kolezanka ma coreczke a zazyla tabletke. 

Nie jestem pełnoletnia i chyba bym musiala z rodzicem 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pimbarabimba

masz inne objawy? Np powiększone piersi? Brak okresu? Test gdyby wyszedł negatywny to mógłby kłamać ale w druga stronę to nie słyszałam żeby sie mylił. Swoja droga jesteś nieletnia to musisz iść z rodzicem do gin czy laboratorium, a tabletkę skąd miałaś??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

To idz do rossmana  i kup sobie test PINK SUPER CZUŁY  o czulosci 10mlU/ml  on wykrywa bardzo wczesną ciąże. A kiedy masz dostac okres? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...