Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Nieznajoma

Czy to ciąża?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieznajoma

Otóż 3 miesiace temu odbyłam stosunek 2 okresy miałam normalnie 3 same skrzepy skąpy w każdym miesiacu ze stresu robiłam kilka testów wszystkie negatywne (łącznie z 6) zrobiłam również w około 12 tygodniu test z krwi który wyszedł negatywnie. Boli mnie ciagle brzuch i jest takie jakby bulgotanie, czuje lekkie mdłości. ( nie wiem czy ta informacja się przyda ale nie jem miesa). Bardzo obawiam się ze mimo wszystkich testów mogę być w ciąży 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nieznajoma

Dodam ze stosunek był przerywany w prezerwatywie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Nieznajoma cóż mam ci powiedzieć...negatywne testy, ujemna beta i miesiączki nie są oznakami ciąży. Definitywnie w ciąży nie jesteś. Podejdź do ginekologa i podejmij rozmowę na temat antykoncepcji. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Zgadzam sie w zupełności z Klara... Nie jesteś w ciąży... A skoro sie boisz i panikujesz jest coś takiego jak antykoncepcyjna... Idz do lekarza opowiedz o swoich miesiaczkach i o antykoncepcyji... Pamietaj nie zawsze okres bedzie taki sam.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marysia

Pomyśl o monitorze płodności Afrodyta Smart z darmową aplikacją na smartfona. Bardzo fajna opcja, wiesz kiedy i w jakiej fazie cyklu jesteś na podstawie badania ze śliny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...