Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiki90

Brak zarodka, niska beta?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiki90

Kochane, wiem, że może powielam temat, ale zaraz oszaleje.... :(
Otóż w poniedziałek byłam u lekarza, nie określił wieku ciąży, ponieważ cykl kompletnie mi się rozregulował, ale dobrze wiem, że jedyna możliwość zapłodnienia była 4.05, czyli aktualnie już ok. 7 tydz.
Był pęcherzyk 17mm , ciałko żółte 4mm, ale brak zarodka. Praktycznie spisał tę ciąże na straty. Okropnie mnie nastraszył, kazał zrobić bete w odstępie 48 h, ale ogólnie mam się nastawić na najgorsze. Beta w poniedziałek 12632, w środę 20092. Ucieszyłam się, przeczytałam chyba cały internet i odrobinę się uspokoiłam. Ale coś mnie podkusiło i dzisiaj chciałam jeszcze raz sprawdzić betę i wyszło już tylko 29164... Czyli przyrost za mały. Do lekarza idę dopiero w poniedziałek. Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa? Zwariuje... aż mnie głowa z nerwów rozbolała.... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justynaa31

Radziłabym skonsultować to z innym lekarzem. Moja koleżanka miała taka sama sytuacje, lekarz powiedział jej, ze nie ma co się cieszyć, bo nie ma zarodka, ona załamana wyszła z gabinetu i stwierdziła, ze sprawdzi u innego lekarza i ten jej powiedział, ze wszystko dobrze się rozwija i w tej chwili ma półtora rocznego, zdrowego synka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wera

Beta powyżej 1000 rośnie wolniej. Zmień lekarza. Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Hmmm...spokojnie, betę masz prawidłową i ładnie wzrasta. Potem beta już nie przerasta tak mocno jak we wcześniejszych tyg ciąży. Tylko niepokoi mnie usg. Jesteś pewna że to 4mm ciałko żółte to nie zarodek? Bo jeśli to był by zarodek, to też byłoby wszystko wporzadku. Dlatego ze w tym tc zarodek ma juz 2-6mm, i czasami mozna uslyszec jak bije mu serduszko.Tak jak dziewczyny radzą, zmień lekarza, lub pójdź kontrolnie tylko.

Podejdź jeszcze raz na betę e tygodniu sprawdzić czy nie spada .

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiki90
Godzinę temu, Gość Ogvh napisał:

Hmmm...spokojnie, betę masz prawidłową i ładnie wzrasta. Potem beta już nie przerasta tak mocno jak we wcześniejszych tyg ciąży. Tylko niepokoi mnie usg. Jesteś pewna że to 4mm ciałko żółte to nie zarodek? Bo jeśli to był by zarodek, to też byłoby wszystko wporzadku. Dlatego ze w tym tc zarodek ma juz 2-6mm, i czasami mozna uslyszec jak bije mu serduszko.Tak jak dziewczyny radzą, zmień lekarza, lub pójdź kontrolnie tylko.

Podejdź jeszcze raz na betę e tygodniu sprawdzić czy nie spada .

Pozdrawiam 

Nie mam pojęcia, tak powiedział mi lekarz... Nie ma zarodka tylko ciałko żółte, a skoro tak to raczej już nic z tego... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

A dostałaś jakieś leki na podtrzymanie? Luteine? Duphaston? 

U mnie w 6t2d był tylko pusty pecherzyk bez cialka żółtego. A beta wskazywała ten tydzień ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Pani dr. Mówiła że ciąża może być późniejsza nie 6t2d A 5t2d. I to by się zgadzało. Może u Ciebie też tak jest. Może pojawienie się zarodka jest kwestia dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiki90
4 godziny temu, Gość Ogvh napisał:

A dostałaś jakieś leki na podtrzymanie? Luteine? Duphaston? 

U mnie w 6t2d był tylko pusty pecherzyk bez cialka żółtego. A beta wskazywała ten tydzień ciąży.

Nic nie dostałam... Lekarz stwierdził, że nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Kuzwa co za dziad ! Koniecznie zmień tego lekarza. Z tego co widzę to skreslil was od razu. Ja dostałam te leki by dac szansę i zmobilizowac maluszka do wzrostu... 

Zrób w poniedziałek jeszcze raz bete

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiki90

Dziewczyny! Jest zarodek i bijące serduszko! Kamień spadł mi z serca 😄 Tak się cieszę! 😄 Ciąża dużo młodsza niż by to wynikało z cyklu. Bardzo się rozregulował i to dopiero 6t 4d 😄 . Teraz już dał mi Duphaston 3xdziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
1 godzinę temu, Gość Wiki90 napisał:

Dziewczyny! Jest zarodek i bijące serduszko! Kamień spadł mi z serca 😄 Tak się cieszę! 😄 Ciąża dużo młodsza niż by to wynikało z cyklu. Bardzo się rozregulował i to dopiero 6t 4d 😄 . Teraz już dał mi Duphaston 3xdziennie.

O jak super🥰, brawo. A widzisz, mówiłam że ciąża może być młodsza. Gratuluję i już się nie nerwuj 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justynaa31
5 godzin temu, Gość Wiki90 napisał:

Ale świetna wiadomość! 😍 dużo zdrówka i już się nie stresuj ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...