Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Madzia

Złe przeczucia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madzia

Hey macie czasami albo mieliście złe przeczucia które się sprawdziły ? Jestem obecnie w ciąży i za 2 miesiące rodzę i od początku czuje jakbym miała niedożyć albo umrzeć podczas porodu 
Nie stresuje się wgl ciąża podchodzę z dystansem naprawdę wiem ze to jest coś nowego dlatego ciężko może jest mi wyobrazić sobie ale dzisiaj koleznaka urodziła i tak samo zobaczyłam zdjęcie malucha i aż mnie ciarki i smutek przeszedł 
Dodatkowo już 2 x przeczuwałam niestety śmierć która się sprawdziła ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ana

Ja też kilka razy przeczulam czyjas śmierć i w ciąży miałam takie same myśli jak Ty. Nawet list do dziecka napisałam w razie czego. Czułam że z dzieckiem będzie dobrze ale mi się coś stanie, że umrę po porodzie i się to nie sprawdziło.  Fakt,  zachorowalam pod koniec ciąży ale mnie wyleczono i nie odbiło się to w żaden sposób na dziecku. Poród i połóg bez komplikacji. Więc staraj się odganiac te myśli. Bądź gotowa na wszystko A jednocześnie myśl pozytywnie. Nic się nie stanie złego, zobaczysz  :*.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hiacynta

Warto to skonsultować z psychologiem, to mogą być zaburzenia lękowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia

Madzia rozumiem cię, ja też miałam przeczucia, a raczej sny, takie "deżawi" że stracę dziecko jak zaszłam w ciążę, śniło mi się że leży nieżywe, nie rusza się, chłopiec, szpital i pusta sala na której leżałam, wszystko w rzeczywistości się potwierdziło, poroniłam w 9tc, był chłopczyk, leżałam sama na sali przez 3dni, zawsze moje sny się sprawdzają....nie chce tu straszyć, odp bo pytałaś

Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie 🤞🤰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...