Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dominika

Coś szczególnego dla przyszłych mam - pamiętnik dziecięcy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominika

Cześć Dziewczyny :) Kilka miesięcy pracowałam nad wydaniem dziecięcych pamiętników, tak żeby były porządne, na lata, a przy tym piękne i funkcjonalne. W środku są miejsca na zdjęcia i tekst, naprawdę wiele szczególnych chwil można w nim uwiecznić, pamiętnik ma być pamiątką na lata. Może są wśród Was sentymentalne osoby, którym taki pomysł by się spodobał? Albo Wasza siostra/przyjaciółka spodziewa się dziecka i chciałybyście jej zrobić taki prezent? Tylko do dzisiaj mamy na stronie cenę promocyjną, od jutra już ruszamy z regularną. www.memorable.pl - tu są wszystkie informacje, ale w razie czego piszcie, odpowiem na każde pytanie :)  Na instagramie (memorable_pl) jest mnóstwo dodatkowych zdjęć i dużo treści ze środka, zapraszam :) Proszę choć o podbicie, chciałabym dotrzeć do jak największej liczby mam. Dobrego dnia! spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...