Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agata

PILNA SPRAWA BADANIE USG PROSZE CZYTAC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agata

Witam mam pytanie do wszystkich forumowiczów kobiet w ciazy i juz po ciazy mam taki problem i mam takie pytanie zarazem do was wszystkich kobiet /dziewczyn w ciąży lub już po ciąży 

Ja jestem aktualnie 32 tydzien ciazy i zawsze jak mam usg robione to lekarz daje na usg zwykłym przez brzuch żel przezroczysty lub niebieski  i rozlewa po brzuszku jeździ ta sonda po brzuchu żeby się slisgalo bo i przugniata ta sonda  i strasznie obficie daje dużo tego żelu ze mam caly brzuch wysmarowany w tym żelu aż czasami za duzo obficie  że cały brzuch w żelu mi się wydaje że z pół butelki wylewa tego żelu na brzuch ? Też tak macie lub mieliście ? Bo zawsze mam mokre spodnie i bluzkę  czasem nawet majtki po tym usg chciałam się dowiedzieć jak to było u was będę wdzięczna za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie i zdrowia dla Was i dla dzidziusia który już jest lub się narodzi .

Będę wdzięczna za odpowiedzi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rioi

Mi tez dawal duzo ale po skonczonym usg gin dawał  mi reczniki papierowe zebym wytarla brzuch.  A tobie nie daje  nic zebys wytarla brzuch ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...