Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze objawy ciąży


Gość Jola123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jola123

Mam pytanie odnośnie pierwszych objawów ciąży, czy miałyście może objawy takie jak przed miesiączką? Chodzi mi głównie o bolące podbrzusze oraz odcinek krzyżowy kręgosłupa? Zrobiłam test wyszła blada kreska, okres mam dostać w sobotę, ale początku tygodnia mam takie objawy jakby okres miał się zaraz zjawić 😞

Odnośnik do komentarza

Powiem ci,ze na początku miałam mega zgagę i miałam lekkie objawy jak na okres.. Test pierwszy robiłam 5dni przed miesiączka i ledwo widoczna była kreska,powtórzyłam 3 dni później i potwierdziło ciąże,potem w spodziewany dzień miesiączki i tez 2 kreski.. Zrobiłam betę i aktualnie jestem zaraz w 16tygodniu ciąży 🥰

Odnośnik do komentarza

Tak. Mnie już tydzień przed niedoszła @ juz bolalo podbrzusze. Co było podejrzane. Plecy tez mnie dziwnie bolały, ale myslalam ze to moze od krzywego spania🤣. Test dzien po malpie byl pozytywny   beta wskazywała ciążę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

U mnie bylo mega pogorszenie cery, tluste wlosy... Mylam włosy o 5 rano a o 12 juz smalec... I jak nigdy bolaly mnie sutki.. I dalo mi to do myślenia razem z mężem tak pomyslelismy ze moze jestem w ciazy... A objawy były tydzień przed planowanym okresem... 5 dni przed okresem zrobilam testxi wyszedl pozytywnie... Wiem wcześnie ale czulam ze jestem w ciazy 😊

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...