Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

360,8 mlU/ml 11.05

1123 mlU/ml 14.05

2413 mlU/ml 18.05

3544 mlU/ml 20.05

5657 mlU/ml 22.05

czy taki przyrost bety jest prawidłowy ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamyk

Wydaje się że przyrosty bhcg są poniżej min.normy, który to tydzień i czy byłaś u lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

Jest ok. Powyżej tysiąca beta rośnie wolniej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

byłam. pusty pęcherzyk póki co 

ostatnia miesiaczka 08.04 

prawdopodobne zapłodnienie ok 23 kwietnia

czyli licząc od zapłodnienia ok 4 tydzień 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ostatnią @ miałaś 8.04. to jesteś w 6tc. Wynik wskazuje na 5/6 tc. Przyrost w ostatnich badaniach jest mniejszy niż się zakłada, ale nie jest zły.
Nie wiem kiedy byłaś u gina, jeśli w ostatnich dniach, to pęcherzyk powinien już być widoczny. Możesz pójść do innego gina i sprawdzić co on powie.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23/5/2020 o 4:01 PM, Dziubala napisał:

Jeśli ostatnią @ miałaś 8.04. to jesteś w 6tc. Wynik wskazuje na 5/6 tc. Przyrost w ostatnich badaniach jest mniejszy niż się zakłada, ale nie jest zły.
Nie wiem kiedy byłaś u gina, jeśli w ostatnich dniach, to pęcherzyk powinien już być widoczny. Możesz pójść do innego gina i sprawdzić co on powie.

Byłam na wizycie dokładnie tydzień temu w poniedziałek. Widziałam ten pusty pęcherzyk. Kolejną wizytę mam 3 czerwca. 

Dodam też że od tygodnia biorę duphaston (2x2) bo miałam za niski progesteron (10,88 ng/ml) 

Czy orientujecie się dlaczego ginekolodzy przepisują acard na czas ciązy ? moja kuzynka raz poroniła w 8 tygodniu w dniach kiedy normalnie bez ciązy miałaby okres. I przy kolejnej ciązy już dostala acard. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja brałam Acard w ostatniej ciąży, wcześniej byłam po dwóch poronieniach i to dlatego. Ale nie pamiętam uzasadnienia w czym miał pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Dziubala napisał:

Ja brałam Acard w ostatniej ciąży, wcześniej byłam po dwóch poronieniach i to dlatego. Ale nie pamiętam uzasadnienia w czym miał pomóc.

rozumiem, dziekuję serdecznie za odpowiedź 🙂

warto to sugerować lekarzowi, że była podobna sytuacja w rodzinie  z poronieniem ? już sama nie wiem czy lepiej dmuchać na zimne czy co... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma potrzeby mówić. Acard nie jest zalecany ot tak i muszą zajść określone przesłanki, by go zażywać. Można go brać tylko i wyłącznie, gdy przepisze go gin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Dziubala napisał:

Nie ma potrzeby mówić. Acard nie jest zalecany ot tak i muszą zajść określone przesłanki, by go zażywać. Można go brać tylko i wyłącznie, gdy przepisze go gin.

ok to wstrzymam się moze 😉

trzymajcie kciuki aby było wszystko ok 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...