Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość hananka

Co na ukąszenia komarów?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hananka

Co na ukąszenia komarów dla alergika? Sezon się dopiero zaczyna, a to paskudztwo już nam żyć nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinga

Podpinam sie pod wątek. Mnie dodatkowo interesuje coś co może stosować kobieta w ciąży. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aewa

Spróbujcie Bite Away. Nadaje się dla alergika, kobiety w ciąży i praktycznie dla każdego, bo nie zawiera żadnych środków chemicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość annimaja

aewa, a co to jest Bite Away, to jakiś preparat kolejny jest? szukam czegoś co nareszcie mi pomoże, bo wszystko co dostepne jest w aptekach i tak dalej to na razie na mnie nie działa. a jak działa to uczula z kolei i muszę przestać korzystać. a sezon na komary chyba sie zaczyna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wandi

aewa ten  bite away to preparat na bazie czego jest . Jak nie ma środków chemicznych to chętnie kupiłabym .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aewa
W dniu 15/6/2020 o 8:34 AM, Gość Wandi napisał:

aewa ten  bite away to preparat na bazie czego jest . Jak nie ma środków chemicznych to chętnie kupiłabym .

to jest na zasadzie impulsu cieplnego, podgrzewa miejsce ukąszenia i przestaje boleć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość katarynka

Wy mówicie o tym urządzeniu BiteAway ? Znalazłam na allegro i nie wiem czy to jest to? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość foliksa

koleżanka sobie to kupila i chwali, z tego co pamiętam to wygląda jak to co pokazujesz w linku, sama myślę zeby kupić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...