Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2020


Gość Ogvh

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Ogvh napisał:

Dziewczyny ja miałam mieć termin na 02.12. Ale moje dziecię jest już aniolkiem od 04.05. Mi na mdłości bardzo pomagały gumy PREGNA VOMI...były rewelacyjne więc polecam 😊

Przykro mi Ogvh 😞 W zeszłym roku też pożegnałam Aniołka 😞

Głowa do góry !

Odnośnik do komentarza

Hej 🙂 

u mnie też średnio, wczoraj był okropny dzień: mdłości, ból głowy i zmęczenie. Dziś jest trochę lepiej, ale widzę że jednego dnia jest lepiej, a drugiego gorzej 🙂 

Ja dziś będę dzwonić i umawiać się na prenatalne. Pewnie jakoś w połowie czerwca będę miała.

A Ty Tesla jak się czujesz? 🙂 

Odnośnik do komentarza

U mnie dziś jest kiepsko 😞 Cały czas mnie mdli 😞 W dodatku mam sporo pracy a ostatnie co mi się chce to siedzieć przy kompie ...

 

Ale nie ma co narzekać ostatnie dni były łaskawe i tylko jakieś 1-2h po południu było mi niedobrze. Niestety jak to napisała Kropka dziś jest tak a jutro inaczej, więc zawsze może być gorzej 😉

 

Zakupiłam detektor tętna i teraz od czasu do czasu podsłuchuje maleństwo 🙂 Nie wiem czy Wy też macie takie odczucie ale ja od kilku dni czuje, że mam 'coś' w brzuchu z lewej strony poniżej pępka 🙂 Dotychczas myślałam, że to jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek czuć. 

Fajnie Iza, że już za tydzień masz badania. Chyba jesteś pierwsza 🙂 Ja mam 2.06, więc jeszcze dwa tygodnie czekania...

Pozdrawiam Was moje drogie 🙂 Fajnie jest porozumieć się z kimś w podobnym stanie 🙂

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Klaudyna napisał:

Ja mam na 27 maja. Ja prócz kłucia podbrzusza i bólu głowy nie czuje że jestem w ciąży. Zero mdłości. Dziś kupiłam śpiochy , no nie mogłam się powstrzymać 😉

Ja nie mogę jak widzę takie malutkie skarpetki 🙂 ale na razie jeszcze daje na wstrzymanie 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Hiacynta

Ja jeszcze nic nie kupuje. Na razie zachowuje zimna krew😉

Jak będzie dobrze, to na jesieni się zastanowię nad zakupem asortymentu dla dziecka. 

A swoją drogą zamierzacie nabyć wszystko nowe czy może second hand też wchodzi w grę?😉

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Ostatni raz miałam @ 2.04.20 z moich obliczeń wychodzi że jestem w 6ti5d. I na to wychodzi że jestem styczniowa mamą ale jeszcze nie ma styczniowych mamuś czy mogę dołączyć do Was? 

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

27maja mam wizytę telefoniczną pierwszą. Mieszkam w uk. Bardzo się boję tej ciąży bo ostatnia ciąża skończyła się źle musieliśmy usunąć,bo nasz aniołek miał tylko 5% na przeżycie 😪 była to dziewczynka. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Hiacynta napisał:

Ja jeszcze nic nie kupuje. Na razie zachowuje zimna krew😉

Jak będzie dobrze, to na jesieni się zastanowię nad zakupem asortymentu dla dziecka. 

A swoją drogą zamierzacie nabyć wszystko nowe czy może second hand też wchodzi w grę?😉

W sumie się jeszcze nie zastanawiałam 🙂 My z mężem nie jesteśmy już super młodzi (może jeszcze nie geriatria ale dwójki z przodu już dawno nie ma 😉 ) a to nasze pierwsze dziecko i wnuczek też będzie pierwszy z obojga stron więc pewnie wszystkim palma odbije jak już się urodzi 🙂

 

Hej Agnieszka ! Witamy 🙂 Trzeba być dobrej myśli. Tutaj też jest kilka dziewczyn po przejściach... Będzie dobrze ! Swoją drogą ciekawa jestem jak wygląda taka wizyta telefoniczna, która ma niby potwierdzić ciążę ...

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudyna
Godzinę temu, Gość Hiacynta napisał:

Ja jeszcze nic nie kupuje. Na razie zachowuje zimna krew😉

Jak będzie dobrze, to na jesieni się zastanowię nad zakupem asortymentu dla dziecka. 

A swoją drogą zamierzacie nabyć wszystko nowe czy może second hand też wchodzi w grę?😉

Wchodzi. I mam po córce rzeczy więc też na pewno wykorzystam, a jak będzie chłopiec to kuzynka ma rocznika i więcej dzieci nie planuje to też przygarnę.  Córce wszystko musiałam kupić i kupowałam nowe a potem odkładałam z metką bo już za małe zanim założyłam

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudyna2

Witam i ja będę grudniowa mama 13.12 , to moja 2 ciaza , w zeszłym roku przeszłam ciążę pozamaciczna i teraz boję się podwójnie , obecnie 10t2d  serduszko już bilo na wizycie 5.05 ale i tak się boje

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Klaudyna2 napisał:

Witam i ja będę grudniowa mama 13.12 , to moja 2 ciaza , w zeszłym roku przeszłam ciążę pozamaciczna i teraz boję się podwójnie , obecnie 10t2d  serduszko już bilo na wizycie 5.05 ale i tak się boje

Witaj Klaudyna2 🙂

 

ja mam termin 11.12 🙂 to również jest moja druga ciąża, pierwsza zakończyła się poronieniem zatrzymanym...

Jedziemy na tym samym wózku! Głowa do góry !! Kiedy masz prenatalne ?

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudyna2
4 minuty temu, Gość Tesla napisał:

Witaj Klaudyna2 🙂

 

ja mam termin 11.12 🙂 to również jest moja druga ciąża, pierwsza zakończyła się poronieniem zatrzymanym...

Jedziemy na tym samym wózku! Głowa do góry !! Kiedy masz prenatalne ?

 

Hej  prenatalne mam 30.05 tylko usg , a kolejną wizytę mam 26.05 bo mój lekarz nie robi prenatalnych 

Odnośnik do komentarza

Hej! Pozdrawiam wszystkie mamusie. My my termin na 2.12.2020r. byłam już na prenatalnych i jest ok, czekamy na wyniki papa. Oby dalej wszystko było ok. Mam już jednego synka. A tu jaka płeć to jeszcze się okaże. Dla mnie najważniejsze aby było zdrowe dziecko 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudyna2
45 minut temu, Gość Tesla napisał:

Też nie wiem jak to jest 😞

ja chyba nie będę robić pappa jeśli nie będzie do tego wskazań w USG, chyba że lekarka będzie bardzo naciskać 

Wszystko jest nowe A im więcej człowiek czyta tym gorzej .ile kobiet tyle opini

Odnośnik do komentarza

Ja miałam mieć cały pakiet badań tych płatnych i na NFZ dlatego że jestem przed 40ka. U kobiet w tym wieku jest większe prawdopodobieństwo że dziecko może być obciążone wadą genetyczną, wiec badania sa musowe. Oczywiscie jak kobieta nie chce to nie musi ich robic.

Odnośnik do komentarza
Gość Hiacynta

Wydaje mi się, że jeśli chce się urodzić za wszelką cenę to chyba nie ma sensu robić jakos bardziej pogłębionej diagnostyki. Bo w końcu co to zmieni. 

Ja czekam na wynik PAPPY. Będzie jutro, a Sanco plus za 2 tygodnie. Bardzo się stresuje, ale chyba najbardziej tym, że ostatnio musiałam brac nystatyna w globulkach. 

Jak Wasze samopoczucie kochane? Mi troszkę lepiej, ale apetyt...ciągle coś ciamkam😂 już nawet wyszukuje lekkostrawnych maloklaorycznych posiłków. Bo ile można jeść? Już przytyłam 1kg. A jak to u Was wygląda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...