Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny test i ból brzucha


Gość MariaMagdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MariaMagdalena

Wczoraj Miesiączka spóźniała mi się trzy dni więc  zrobiłam test i był pozytywny.  Dziś powtórzyłam test i wynik jest również pozytywny. To pierwsza ciąża. Niepokoi mnie ból brzucha który trwa nieprzerwanie od 4 dni. Naczytałam się o bólach implantacyjnych i powiększaniu się macicy. Zawsze miewam bolesne miesiączki i ten ból jest praktycznie taki sam. Wizytę u ginekologa mam za równy tydzień. Czy któraś z Was też miewała takie bóle na samym początku ciąży ? 

Odnośnik do komentarza
Gość MariaMagdalena

Dziękuje za odpowiedź u mnie też infekcja i lekarz zlecił mi gynazol wzięłam kilka dni temu bo nie wiedziałam jeszcze o ciąży  🤦🏼‍♀️
No nic , w takim razie czekam na wizytę u ginekologa. Wtedy się wszystko wyjaśni. 

Odnośnik do komentarza

Ja też po tym jak zaszłam w ciąże miałam nagle bóle brzucha - pomijając cała historie, okazało się, że aktywowała sie u mnie celiakia pod wpływem ciąży - po zjedzeniu produktów macznych nagle bóle brzucha, wysypki itp - zrobiłam test dna na celiakie - okazało sie, że mam geny odpowiedzialne za chorobę. Teraz jestem na scisłej diecie bezglutenowej ijakoś to ustało.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam bóle brzucha około tydzień po zapłodnieniu czyli jakis tydzień przed miesiączką. To były bóle jak na okres ale o mniejszym nasileniu. Też mnie to niepokoiło ale gin uspokoiła że to normalne. Dostałam luteine. Jeśli nie ma plamien to bym się nie martwiła. Stres nie jest sprzymierzeńcem. Te bóle trwają do dziś ale są o mniejszym nasileniu.   

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...