Skocz do zawartości
Forum

Ciągle bóle podbrzusza 6tc+1


Gość Ewela

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Z moich obliczeń 6tc +1. Wczoraj pojawiły się bardzo duże uplawy z grudkami. Zaczęłam zażywać dziś Hexatiab. Dodatkowo cały czas mi dokucza ciągły ból podbrzusza. Pierwsza wizyta u lekarza dopiero w środę. Ma któraś z Was taka sytuacje? Mam się czego obawiać? Do środy jeszcze daleko, a ja się denerwuje. To moj pierwszy dzidziuś. Dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Hey, 

Ja w tej ciazy bóle podbrzusza jak na okres mialam juz przed data miesiaczki ktora się nie pojawila do okolo 7 tygodnia... Bralam nospe nawet 3 razy dziennie bo tak mnie bolało, w nocy budzilam się z bolu. Teraz często bolą mnie wiązadła... A jestem w 12 tygodniu ciazy,niby to normalne. Ale na wizycie u lekarza powiedz, opisz jak Cie boli. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Paulina 28 napisał:

Hey, 

Ja w tej ciazy bóle podbrzusza jak na okres mialam juz przed data miesiaczki ktora się nie pojawila do okolo 7 tygodnia... Bralam nospe nawet 3 razy dziennie bo tak mnie bolało, w nocy budzilam się z bolu. Teraz często bolą mnie wiązadła... A jestem w 12 tygodniu ciazy,niby to normalne. Ale na wizycie u lekarza powiedz, opisz jak Cie boli. 

Dzięki! Uspokoiłaś mnie troszkę 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...