Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Joanna

Plamienie po stosunku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joanna

Witam czy ktoras z Was miala moze taki przypadek. 4 dni po stosunku pojawilo mi sie plamienie czy moze to byc oznaka ciazy? Dodam ze to bylo jeszcze przed dniami plodnymi. Wiec miesiaczka to to nie jest. Oprocz krwawienie nie mam innych objaw czy boli 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość qqq123

zrobiłaś test, miesiączka wystąpiła? Było jakieś zabezpieczenie? Ja mam zawsze diafragmę dopochwową caya, bo uważam, że zabezpieczenie mechaniczne najlepiej chroni przed zajściem w ciążę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kalina

Łatwiej by było pomóc gdybyś napisała dni cyklu.

Oznaka ciąży? po okresie (bo rozumiem że miałaś?) i przed dniami płodnymi?jedno kłóci się z drugim, to bez sensu. Gdyby to było za połową cyklu i wiecej to może jest to oznaka ciąży (plamienie implantacyjne) ale przed dniami płodnymi to sprzeczność totalna.

Ja miałam plamienia przy torbielach dwa cykle, kilka razy w cyklu, później poszłam do gin, a moja koleżanka ma endomerioze dlatego plami kilka razy w cyklu. Jeśli to jednorazowe plamienie to ok, zapomnij o sprawie, ale jeśli będzie się powtarzać to wybierz się do ginekologa, ciąża to napewno nie jest ale może być głębsza przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...