Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Daria

Ciąża czy choroba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria

Witam mam taki problem .

11 dni spóźnia mi się okres.

Test negatywny czy może być to ciąża czy raczej jakieś nieprawidłowości spowodowane choroba.

Dodam że staramy się o dziecko.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xyz

Z dużej ilości przeczytanych artykułów i wypowiedzi innych kobiet powiem tak i możesz być  w ciąży ale też nie koniecznie.. testy na początku ciąży często wychodzą negatywne mimo ciąży - zbyt małe stężenie hormonów

Teraz raczej badań krwi nie zrobisz przez stan jaki mamy obecnie w kraju i na świecie chyba że ja o czymś nie wiem i normalnie funkcjonują przychodnie i pobieranie krwi na bete ..

Więc zostaje opcja czekania albo na okres albo na pozytywny wynik..

Polecam poczekać ci tydzień i za tydzień wykonać test (na tym co zrobiłaś nie było widać żadnej jasnej kreski czy coś?) Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xyz

Z dużej ilości przeczytanych artykułów i wypowiedzi innych kobiet powiem tak i możesz być  w ciąży ale też nie koniecznie.. testy na początku ciąży często wychodzą negatywne mimo ciąży - zbyt małe stężenie hormonów

Teraz raczej badań krwi nie zrobisz przez stan jaki mamy obecnie w kraju i na świecie chyba że ja o czymś nie wiem i normalnie funkcjonują przychodnie i pobieranie krwi na bete ..

Więc zostaje opcja czekania albo na okres albo na pozytywny wynik..

Polecam poczekać ci tydzień i za tydzień wykonać test (na tym co zrobiłaś nie było widać żadnej jasnej kreski czy coś?) Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mało szczegółów, czy masz regularne cykle? różnie to może być. skoro się staracie to może warto byście kupili komputer cyklu z możliwością zapisu i przedkładanie tego zapisu lekarzowi ginekologowi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

No i kiedy robilaa test jak po terminie to nie ciaza. Mi testy wychodzily pozytywne 4 dni przed okresem 

.... Możliwe ze masz problemy hormonalne i okres ci sie zawiesil.. Ja kiedyś tak mialam i mialam tabletki na wywolanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

No i kiedy robilaa test jak po terminie to nie ciaza. Mi testy wychodzily pozytywne 4 dni przed okresem 

.... Możliwe ze masz problemy hormonalne i okres ci sie zawiesil.. Ja kiedyś tak mialam i mialam tabletki na wywolanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...