Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolinap-k

Wózek 3w1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny 😉 Planuję kupić wózek firmy x-lander x-move . Mieszkam na Wsi i mam dużo dróg nieutwardzonych w swojej okolicy plus leśne. Chciałam kupić ten wózek bo podobno daje radę na takich ścieżkach. Możecie się wypowiedzieć na jego temat ? Jest warty zakupu? Widziałam też że na stronie mają fajne dodatki takie jak kocyki, pościele, może skompletowałabym u nich część wyprawki . Dzięki z góry za pomoc 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nastka

nie wiem jak akcesoria, bo nie korzystałam, ale miałam X-move w 2017 ,użytkowaliśmy go 2 lata i w zasadzie jak dla mnie większość na plus, duże siedzisko, budka też ogromna. Jeździliśmy głównie na wsi, wiec głównym moim założeniem przy zakupie były duże pompowane koła. Po ok 2 latach kupiłam  coś lżejszego, bo jednak move trochę waży, a mam małe problemy z kręgosłupem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Fakt waga jest nie najmniejsza ale coś za coś. pompowane koła są fajne na wertepy, leśne ścieżki , po piasku też pojadą lepiej niż żelowe czy inne. Ja mam x-pulsa jest mniejszy od move ale też daje fajnie radę. Ogólnie x-lander ma dobre wózki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przy starszaku miałam xa teraz kupiłam x-move i z obu jestem zadowolona. Myślę że nie ma się co zastanwaiać. X-lander to porządna firma, wózki są warte swojej ceny. Widać że  myślą o komforcie dzieciaków i rodziców. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Hmmm... Szwagierka miała i był tak ciężki w prowadzeniu, że marzyła tylko o pozbyciu się go jak najszybciej. Zresztą parę razy sama młodego wiozłam i też klęłam ile wlezie na to gówno... Może jakiś felerny egzemplarz, ale odsyłany do serwisu wracał z notką, że nie ma żadnej usterki. Sama mam teraz wózek 2w1 Baby Design Dotty i jestem mega zadowolona! I uwierz - też mieszkam na odludziu i dookoła mam tylko lasy i łąki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LindV

Powiem Wam, że ja kupiłam superlekki wózek – Larktale, model Chit Chat. Waży niewiele ponad 6 kilo, więc nawet ja sobie z nim radzę bez wielkiego problemu, a do tego jest bardzo funkcjonalny: składa się, można go przenieść na ramieniu, jest lekki i zwrotny i radzi sobie na wielu podłożach. Wygląda przepięknie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julka
W dniu 30/4/2020 o 2:40 PM, Gość Marta napisał:

Hmmm... Szwagierka miała i był tak ciężki w prowadzeniu, że marzyła tylko o pozbyciu się go jak najszybciej. Zresztą parę razy sama młodego wiozłam i też klęłam ile wlezie na to gówno... Może jakiś felerny egzemplarz, ale odsyłany do serwisu wracał z notką, że nie ma żadnej usterki. Sama mam teraz wózek 2w1 Baby Design Dotty i jestem mega zadowolona! I uwierz - też mieszkam na odludziu i dookoła mam tylko lasy i łąki.

Miałam Baby design przy starszaku i on był dla mnie męczarnią, teraz właśnie przy młodszym synku mamy X-landera X-move i super nam się sprawdza, Mimo że jest ciężki to prowadzi się bardzo lekko. Może faktycznie trafiła pani na felerny model. Ja nie narzekam na X-landera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weronika

Hej na trudny teren wybierz wózek na dużych kołach, najlepiej pompowanych. X-Move w z wersji z 2019 ma  już spoko amortyzację wiec mogę go polecić. Wózek wielozadaniowy duże koła i spora gondola. Waga 15 kg i fajne jest to, że pasują prawie wszystkie foteliki do niego za pomocą adaptera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tośka

Ze swojej strony mogę polecić wózek marki Anex model m/type. Świetnie sprawdza się na różnego rodzaju powierzchniach, również tych "trudniejszych". Jest solidnie wykonany, co gwarantuje mu wytrzymałość , wygodny i bezpieczny dla dzidziusia, ale przede wszystkim ma rewelacyjny system amortyzacji i pochłania wstrząsy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilka

Ja mam taki l/type z anexa i jestem z niego zadowolona. Mimo, że to opcja 3w1 wózek jest zgrabny, zwrotny i poręczny. Z dobrą amortyzacją, wygodnie i lekko się prowadzi i jest łatwy w obsłudze;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mania74

Jest słuchajcie taki wózek jak np Coast od Larktale, który jest lekki, waży 9,5 kg, ma aluminiowa ramę 😉 Poza tym nie ma problemu ze składaniem.Poza tym jest promocja na wózki bodajże do końca sierpnia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość diana

z modeli 3w1 mamy espiro next i jest naprawdę fajny, ostatnio przeglądałam stronkę sklep-tosia.eu i mają tam naprawdę extra wybór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asiaa

My zdecydowaliśmy się na anex m/type i jestem z niego zadowolona. Mimo, że wózek jest właśnie z opcją 3w1 to bardzo poręczny, zgrabny, zwrotny i łatwy w obsłudze. A po zmianie na spacerówkę nic nie traci na swojej solidności i zwinności. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...