Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anka_D

Naturalna pielęgnacja od pierwszych dni życia

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane Mamuśki 🤰
Zaczynam kompletować wyprawkę dla naszego synka i zastanawiam się nad zakupem odpowiednich kosmetyków . Ostatnio dużo czytam na temat naturalnej pielęgnacji. Przeglądając obecną ofertę Rossmanna, moją uwagę zwróciła firma OnlyBio, która oferuje żele, szampony, pianki i płyny od pierwszych dni życia. Nie znam w ogóle tej firmy, nie rzuciła mi się wcześniej w oczy na półkach. Na stronie ich produkty oznaczone są jako nowość, ale czy któraś z Was używała już tych produktów? Producent zapewnia, że zawierają 99% naturalnych składników. Warto jest zainteresować się tą firmą ? Będę wdzięczna za pomoc. 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystym sumieniem moge polecić onlybio i ich kosmetyki dla dzieci. Są od dłuzszego czasu w rossmanie a najlepiej kupować je na promce 2+2, bo tak wychodzą drogo. Moja Anielka ma skórę atopową, a te produkty jej nie uczulają i mała sie nie drapie. Pachną bardzo delikatnie i są wydajne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia 33

Hej! Z only bio stosowałam płyn do higieny intymnej i był ok, dla Kornelki też szukałam produktów o naturalnym składzie i zdecydowałam się na kosmetyki Mustela. Świetnie się sprawdzają, nie uczulają, nawilżają i są bardzo delikatne - niezastąpione dla mojej córci i  dla mnie (bo lubię używać jej żelu do mycia - nawilża moją skórę jak żaden inny). 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...