Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Corni

Czy to ciąża?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kobietki, postanowiłam założyć ten temat ze względu na moje wątpliwości (jutro idę do lekarza). Mam endometriozę 2 stopnia. Na początku marca 2020 zaraz po miesiączce miałam laparoskopię usunięcia torbiela na lewym jajniku, prawy czysty. Normalnie wystąpiła owulacja. Wspólnie z narzeczonym stwierdziliśmy, że chcemy starać się o dziecko. Aktualnie okres mi się spóźnia, ale test wyszedł negatywnie. Lekko boli mnie brzuch (podobny ból do menstruacyjnego tylko dużo słabszy) jakby coś w podbrzuszu się naciągało oraz dzisiaj wystąpiło dodatkowo ciągłe przelewanie się w brzuchu (lekkie bulgotanie). Dodam jeszcze, że lekko boli mnie głowa, od 3 dni i zauważyłam żyłki na piersiach.. Nie ukrywam, że mam nadzieje, że coś się dzieje dobrego, tylko ten negatywny test.. Czy któraś miała podobne objawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monstera

W ciąży możesz być albo nie być. Natomiast na pewno wymienione przez Ciebie objawy ciąży nie oznaczaja. "Bulgotanie" w brzuchu, naciągane, żyłki na piersiach jeśli juz występują jako objaw ciąży, to znaczjie bardziej zaawansowanej. Poczekaj kilka dni i ponów test, to jedyne wyjście. (Chyba, że masz możliwość zrobic badanie krwi, wtedy najlepiej takie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...