Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Martyna

Ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna

Jestem w 6 tygodniu nieplanowanej ciąży i mimo że była nie planowana to się cieszę☺️ chłopak pojechał miesiąc temu do Belgi i zostanie tam aż do czerwca i nie wiem czy mu powiedzieć o ciąży wiem że jak mu powiem to żuci wszystko i wruci do mnie ale nie chce żeby rezygnował dla mnie z dobrze płatnej pracy mimo że tęsknię za nim i chciałabym żeby był przy mnie przy badaniach USG np. I nie wiem co robić czy na moim miejscu powiedziałybyście mu czy raczej nie w końcu za 3 miesiące wraca to nie długo i wtedy się dowie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rioi

Ja bym powiedziala bo roznie moze odebrac fakt ukrywania ciazy. Wiesz jacy sa mężczyźni. I moze byc na ciebie zly ze przez tyle miesiecy nic mu nie powiedziałaś. A po za tym pewnie macie znajomych wspolnych i co zrobisz jak sie od kogos innego dowie o ciazy i pomysli ze go zdradzilas.. Lepiej powiedz i pogadajcie co dalej robic 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...