Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kari001

Czy to objawy ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Już od jakiegoś czasu staramy się z narzeczonym o dziecko. Kochaliśmy się 6,7,8dc. Miesiączki mam zazwyczaj regularne, 28-29dniowe cykle. Od pierwszego zbliżenia minęło 10 dni, od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze (ból jak na okres), dzisiaj jajniki (raz lewy, raz prawy). Nigdy nie bolało mnie w środku cyklu (to bardziej dyskomfort). Cały czas mam jakby napięty brzuch, wzdęty z uczuciem "pełności". Poza tym mam lekko podwyższoną temperaturę, jestem senna, a śluz jest przeźroczysty. Zauważyłam też, że mam gazy z czym nie miałam problemu w ostatnim czasie, nie zmieniałam też diety. Co sądzicie?

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Współżyłaś zaraz po okresie, trochę marne szanse na ciąże.....ja przy cyklach 28d owulację miałam 12,13dc a i tak ciężko było zajść.

Objawy ciążowe nie będąc w ciąży? Nie przesadzasz?! kuja jajniki, bo "pracują" dla mnie to objawy na okres, wzdęty brzuch itp 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę luzu proszę 🙂 Nie przesadzam, piszę jak się czuję. Gdybym czuła się jak na okres to z pewnością nie pisałabym tutaj postu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może aby nie przeżywać za każdym razem takiej niepewności lepiej sprawdzać owulację przy użyciu jakiegoś urządzenia pomocniczego. Ja mam tester owulacyjny ze śliny. Nie neguję twojej wiedzy, jednak czasem warto się czymś wspomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...