Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Katarzyna

Odruchy wymiotne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Witam.

Staramy się z narzeczonym od roku o dziecko. Cykle mam 27-28 dniowe, jajeczkowanie występuje. Od dwóch miesięcy łykam fertilcare, kwas foliowy i witaminę d3, narzeczony fertilman.

od 3-4 dni co nie zjem to od razu mam odruch wymiotny. Dzisiaj zrobiłam test, bo aż się przestraszyłam-ale jedna kreska, ale mam dopiero 22 dzień cyklu.

zawsze odczuwałam tydzień lub 10 dni przed bol piersi i jajników. 
teraz jajnik czułam raz w nocy dwa dni temu ze aż się obudziłam. Co mam robić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Kochana, test zrobiłaś za szybko. 

Ja zrobilam 4 dni przed spodziewanym okresem i wyszedl pozytywnie. 

Powiem Ci tak, niektorzy mowia ze nie ma oznak ciąży przed okresem itp... Ale teraz wiem ze to nie prawda. 

Jestem w ciazy juz 2 raz i ta ciaza jest inna, z synem nie mialam oznak na ciąże zadnych przed okresem, okres nie przyszedł i pp paru dniach zaprzyjaznilam się z kibelkiem na jakies 15 tygodni.. 

W tej ciazy czulam ze jestem w ciazy odrazu... 2 dni po owulacji bol jak na okres trwal caly czas do jakiegos 6 tygodnia, bol sutkow nigdy mnie cycki nie bolaly a tymbardziej sutki, uderzenia gorąca mialam i prawie zemdlalam, z mezem podejrzewalismy ze cos jest na rzeczy aaa i twarz zaczela mi sie mega błyszczeć ora wlosy przetluszczac a nie mialam z tym problemow.... 

Twoje oznaki moga wskazywac na ciaze jak i na jaka burze hormowo, kazdy cykl jest praktycznie inny. Ale to ty znasz swoje cialo najbardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna
8 godzin temu, Gość Paulina 28 napisał:

Kochana, test zrobiłaś za szybko. 

Ja zrobilam 4 dni przed spodziewanym okresem i wyszedl pozytywnie. 

Powiem Ci tak, niektorzy mowia ze nie ma oznak ciąży przed okresem itp... Ale teraz wiem ze to nie prawda. 

Jestem w ciazy juz 2 raz i ta ciaza jest inna, z synem nie mialam oznak na ciąże zadnych przed okresem, okres nie przyszedł i pp paru dniach zaprzyjaznilam się z kibelkiem na jakies 15 tygodni.. 

W tej ciazy czulam ze jestem w ciazy odrazu... 2 dni po owulacji bol jak na okres trwal caly czas do jakiegos 6 tygodnia, bol sutkow nigdy mnie cycki nie bolaly a tymbardziej sutki, uderzenia gorąca mialam i prawie zemdlalam, z mezem podejrzewalismy ze cos jest na rzeczy aaa i twarz zaczela mi sie mega błyszczeć ora wlosy przetluszczac a nie mialam z tym problemow.... 

Twoje oznaki moga wskazywac na ciaze jak i na jaka burze hormowo, kazdy cykl jest praktycznie inny. Ale to ty znasz swoje cialo najbardziej. 

Najgorsze jest to czekanie 😢 Ale masz racje tez bez sensu się nakręcam. Nie potrafię przestac o tym myslec. Jeszcze ta senność 😢

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...