Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lii

Wazektomia i ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lii

Witam 

Dziewczyny. 2 lata temu mój mąż poddał się wazektomi. Od tego czasu uprawialismy sex bez zapezpieczenia,prucz w dni owulacyjne (wolimy dmuchać na zimne)

Natomiast ja...@dostaje W 28-29dc. Ostatnia miałam 25.02 . W czasie mojej owulacji 12-16dc zawsze i tak jeszcze uważamy. I tak bylo w12dc . Były stosunki ale mąż kończył na zewnatrz.

Teraz @mialam dostać 23-24.03, A jej nie ma. Zrobiłam 2 testy. 1 był pozytywny A 2 negatywny( zrobiony dzisiaj). Czy to możliwe bym była w ciazy? 

Strasznie się denerwuje. Nie mam apetytu i nie mogę jeść. Z tego wszystkiego jest mi niedobrze. Nie mogę spać. Brzuch mnie boli i jest taki rozpulchniony jak przed miesiączka. Bola mnie jajniki i pachwiny. Mąż mnie wspiera i mówi że niemożliwe jest bym była w ciazy bo poddał się wazektomii. A co jest najlepsze ze W obecnej sytuacji mój ginekolog jak i laboratoria są zamkniete. 

Dodam że nie chcemy już dzieci. Jesteśmy po 40stce i mamy już 2 dzieci:)

Napiszcie czy coś wiadomo wam jest na ten temat. Czy test może zafalszowac wynik. Może coś się że mną niedobrego dzieje skoro miesiączka się nie pojawiła.

Pozdrawiam Li

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

Jedyne co ci moge poradzic to powtorzyc test za 2 dni jesli miesiaczki niebedzie ale kup sobie test o czulosci 10 mIu/ml  taki test nawet w rossmanie kupisz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lii

Wlasnie taki test zrobiłam jako pierwszy i to on wyszedł pozytywnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

To kup jeszcze 1 i zrob za dwa dni jesli kreska bedzie bardziej widoczna to znaczy ze jestes w ciazy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

Mozesz tez kupic test co pokazuje w ktorym tygodniu jestes podobno nie kłamią  tylko ze one sa drogie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc

Może masz torbiel jajnika? Nie wiem czy to możliwe, by plemniki byly po dwóch latach od wazektomii, jeszcze przy regularnych stosunkach. Chyba, że jest opcja, że to nie męża

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio
4 godziny temu, Gość Lii napisał:

Hi hi to na 100% meza:)

I co robilas test ?  Jaki wynik ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...