Skocz do zawartości
Forum

Cos dziwnego pomocy...


Gość Anon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio spotkała mnie bardzo dziwna sprawa, mianowicie... od pół roku uprawiam z dziewczyna seks bez zabezpieczenia, od razu mówię, że palę dość często jak i często się mastrubuje. Nasz seks kończył się wtryskiem na zewnątrz jak i wewnątrz, w okresie 2 tygodnii po okresie, czy to w okresie  owulacji. I pomimo tego dziewczyna nie zaszła ani razu w ciążę, kilka razy spóźnił się jej okres co tylko  napedzilo nam stracha. Ostatnio na początku marca uprawialismy seks dość intensywnie (jednego dnia nawet więcej niż 2 razy) i teraz dostaje od niej wiadomości że spoznia się jej okres i prawdopodobnie jest w ciazy, mówi że okres powinna mieć 18 lub 20 marca A do dzisiaj nic nie ma. Dodam, że kilka razy dochodziło do plamien z pochwy po seksie, raz nawet podczas seksu zaczęła krwawic. Nie wiem czy jest ona w ciąży czy też może spóźniony okres  to wina infekcji i stresu związanego z domyslami o ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Jezeli tyle czasu jej się spoznia okres niech idzie do labolatorium na badanoe bhcg z krwi i wykaże czy jest w ciazy, a jak nie chcecie to test ciążowy kupcie i będziecie wiedziec na czym stoicie. A nerwy o stres nikomu nic nie pomoga. Jezeli jestescie nie gotowi na dziecko bo twoja dziewczyna sie stresuje itp to moze czas zainwestowac w tabletki antykoncepcyjne i nie bedzie stresow niepotrzebnych. 

Odnośnik do komentarza

Najbardziej mnie dziwi, ze wcześniej pomimo wytrysku w środku podczas owulacji nie dochodziło do tego, moja sperma jest też słabej jakości(strasznie leista) I nic się nie działo, I kiedy ostatnio ona jak i ja zaczęliśmy się bardziej stresować, ja palić to nagle doszło do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Anon napisał:

Najbardziej mnie dziwi, ze wcześniej pomimo wytrysku w środku podczas owulacji nie dochodziło do tego, moja sperma jest też słabej jakości(strasznie leista) I nic się nie działo, I kiedy ostatnio ona jak i ja zaczęliśmy się bardziej stresować, ja palić to nagle doszło do zapłodnienia?

Powiedzmy, że za każdym razem gdy współżyjecie bez zabezpieczenia podczas owulacji masz szansę 10% że zajdziecie w ciążę. No to statystycznie 1/10 takich igraszek skończy się zapłodnieniem 🙂 Liczby wybrałam losowo (pewnie im gorszą masz spermę tym mniejsze szanse), ale z matematyką i naturą nie wygrasz 🙂

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Anon napisał:

Witam, ostatnio spotkała mnie bardzo dziwna sprawa, mianowicie... od pół roku uprawiam z dziewczyna seks bez zabezpieczenia, od razu mówię, że palę dość często jak i często się mastrubuje. Nasz seks kończył się wtryskiem na zewnątrz jak i wewnątrz, w okresie 2 tygodnii po okresie, czy to w okresie  owulacji. I pomimo tego dziewczyna nie zaszła ani razu w ciążę, kilka razy spóźnił się jej okres co tylko  napedzilo nam stracha. Ostatnio na początku marca uprawialismy seks dość intensywnie (jednego dnia nawet więcej niż 2 razy) i teraz dostaje od niej wiadomości że spoznia się jej okres i prawdopodobnie jest w ciazy, mówi że okres powinna mieć 18 lub 20 marca A do dzisiaj nic nie ma. Dodam, że kilka razy dochodziło do plamien z pochwy po seksie, raz nawet podczas seksu zaczęła krwawic. Nie wiem czy jest ona w ciąży czy też może spóźniony okres  to wina infekcji i stresu związanego z domyslami o ciąży.

Mnie tu martwi inna sprawa - mianowicie krwawienie podczas i po stosunku. Proszę powiedz dziewczynie żeby poszła do ginekologa! Niech koniecznie zrobi cytologię bo jest to jeden z objawów problemów z szyjka macicy! Co do ciąży - nie ma co gdybać - kupcie test i będziecie mieć pewność. A to ze palisz i ze jesteście zestresowani nie ma tu znaczenia, najczęściej jest tak ze Ci którzy nie chcą to zachodzą w ciąże a Ci którzy bardzo chcą to nie mogą...przekorny los...😬

Odnośnik do komentarza

A jest możliwość ciąży urojonej? nie mamy jak teraz pojechać po test więc przyjdzie do nas za jakiś czas. Ostatnio bardzo dużo przeżyła psychicznie(strata bliskiej osoby, problemy z pracą itp) i doszło do tego opóźnienie okresu więc zaczęła się obawiać, że to może być ciąża. Dobrze wiem, że bez testu nic nie zrobimy, ale czy istnieje opcja, że przez stres okres moze się solidnie opóźnic, lub spowodować u dziewczyny urojenia w postaci ciąży? Dziewczyna nie chce się mnie słuchać i jest załamana. Cały czas wierzy, że to ciąża, pomimo że wcześniej u mnie podejrzewano niepłodność i każdy okres kończył się bez problemu, miała czasami odchylenia okresu.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Niestety nikt Tobie diagnozy na forum nie wystawi... Jedyne co test ciążowy... A najlepiej niech idzie do ginekologa, ginekolodzy prywatnie jeszcze przyjmuja, Tylko gdyby to byla wczesna ciaza ginekolog moze jeszcze nie zobaczyc... Takze albo do labolatorium test z krwi bhcg albo test ciążowy ja bym na waszym miejscu juz dawno kupila... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...