Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karolina

Ciąża, krwawienie implantacyjne, ryzyko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Witam! Ostatnia miesiączkę miałam 10-16 marca, a 17 marca kochałam się z chłopakiem. Odbyliśmy stosunek 3 razy pod rząd- zabezpieczyliśmy się prezerwatywa, chłopak nie kończył we mnie. Dzisiaj 25 marca podczas kochania się miałam dość dziwną, białą wydzielinę, a 2 godziny później zaczęłam krawawic. Okres mam dostać 7 kwietnia. Czy to krwawienie implantacyjne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość RXX

Hmm... To bym powiedziała bardziej że może krwawienie owulacyjne, a raczej plamienie (zdarza się) bądź podczas stosunku nastąpilo jak to mówią jakieś uszkodzenie, podrażnienie. Musiałabyś zaobserwowac czy to typowe krwawienie czy raczej plamienie. Kiedyś też miałam taka sytuację, że w środku cyklu miałam plamienie (coś bliżej koloru brązowego), sprawdziłam u ginekologa i na usg nic pani doktor nie widziała żeby coś się działo i wychodzi na to że podczas stosunku się coś podrażniło. Po kilku dniach ustało. Sprawdź wrazie "w" u ginekologa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...