Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość AnnaKa

Trenowanie pamięci dla nastolatków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnnaKa

Cześć wszystkim, szukam rodziców, którzy korzystają z kursów pamięci i koncentracji dla swoich pociech. Czy tego typu aktywności są faktycznie skuteczne?

Moja córka nie ma większych problemów z przyswajaniem wiedzy, ale chciałabym żeby miała okazję zdobyć wiedzę i jeszcze efektywniej się uczyć. Interesują mnie kursy wakacyjne - w roku szkolnym nie ma na to czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, moje dzieciaki w tym roku jadą na wakacyjny kurs SPW http://wakacje.spw.pl/

Z przeczytanych opinii i poleceń znajomych jestem przekonana, że to dobry wybór. Fajnie, że oprócz zajęć oferują także czas na aktywności na świeżym powietrzu i zabawę. Przekonała mnie także świetna lokalizacja 🙂 Polecam poczytać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara-kalisz

Sprawdziłam stronę wakacji SPW i poczytałam trochę o tych zajęciach i zapowiadają się naprawdę ciekawie. Moja córka nie do końca jest przekonana do takiego wyjazdu, ale myślę, że w niedalekiej przyszłości będzie mi wdzięczna. 

Czy są osoby, które zapisały swoją latorośl na turnus  27.07 – 03.08.2020? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milena
W dniu 16/3/2020 o 3:20 PM, Gość Sara-kalisz napisał:

Sprawdziłam stronę wakacji SPW i poczytałam trochę o tych zajęciach i zapowiadają się naprawdę ciekawie. Moja córka nie do końca jest przekonana do takiego wyjazdu, ale myślę, że w niedalekiej przyszłości będzie mi wdzięczna. 

Czy są osoby, które zapisały swoją latorośl na turnus  27.07 – 03.08.2020? 

Też się bardzo zastanawiam nad tym kursem dla dzieci. Wierzę, że do sierpnia sytuacja się ustabilizuje, a mój syn wyniesie z wakacji więcej niż tylko stracony czas przed tv. Kontaktowałaś się z nimi? Zapisy aktualne? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...