Skocz do zawartości
Forum

Nieprzespane noce


Gość Bea27

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Mamusie, jestem tutaj pierwszy raz i mam pytanie. Moja córeczka (18 miesięcy) bardzo często budzi się w nocy. Ma tak od urodzenia, zasypia ok 20, przed snem wypija jeszcze mleczko (przeszliśmy na mleko krowie z butelki a prędzej dostawała mleko kozie). Śpi różnie, nieraz do 1 lub 2 w nocy a nieraz budzi się już o 22 lub 23. Kręci się w łóżeczku (ale oczy ma zamkniete i chyba śpi) wierci, próbuje ja utulać klepiąc delikatnie po pupci (lubi tak ☺️) przestanie się kręcić, może pośpi z pół godz i znowu zaczyna się kręcić. Gdy zabiorę ja do łóżka też się kręci, kopie. Dostaje w nocy jeszcze raz mleczko. Czy któraś Mamusia miała może podobny problem? Bo już nie mam pojęcia co robić, Maz się nie wysypia, ja też. Wietrzymy na noc pokój, jest temp ok 19-20 stopni. Nie mam pojęcia co można zrobić. A nocy które przespała do rana może były 2 lub 3 przez całe 18 mies. Będę wdzięczna za porady i odpowiedź. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Może jest głodna? Jak na kolację piję mleko, to niezbyt to syte, może warto dać bardziej "treściwe" jedzonko, choćby kaszkę. Temperatura w pokoju jest ok, ale może jest za zimno albo za ciepło ubrana? Jak śpi pomiędzy wami, to jest jej na pewno gorąco.
A o której rano wstaje i ile śpi w ciągu dnia? Czasem problemy ze spaniem w nocy mają związek ze zbyt krótką lub zbyt długimi drzemkami w ciągu dnia.
Może ma niespokojny sen, bo ząbkuje?
Dziecko kręcić może się też bez powodu 😉
No i na pocieszenie - mało który maluch w tym wieku przesypia nockę jednym ciągiem 😉 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...