Skocz do zawarto┼Ťci
Forum
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki kt├│re...
Znajd┼║ wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Dzie┼ä dobry ­čśŐ

Poszukuj─Ö ginekologa w Katowicach (NFZ). W odst─Öpie kilku dni zrobi┼éam 3 testy - wszystkie wysz┼éy pozytywne. Zale┼╝y mi na tym, ┼╝eby jak najszybciej potwierdzi─ç wszystko u sprawdzonego lekarza, a tak┼╝e uzyska─ç odpowiednie porady i wskaz├│wki odno┼Ťnie rozwoju maluszka ÔŁĄ´ŞĆ

Z g├│ry bardzo dzi─Ökuj─Ö za odpowiedzi ÔŁĄ´ŞĆ

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç To┼Ťka

Gratuluje ­čśë┬ázapytaj go jeszcze o wszystkie badania, mnie m├│j jak mnie prowadzi┼é to poleci┼é mi r─Ökawic─Ö do badania piersi, tzn widzia┼éam u niego ulotk─Ö i zapyta┼éam, powiedzia┼é ┼╝e w ci─ů┼╝y te┼╝ trzeba kontrolowa─ç┬ápiersi, bo co raz cz─Ö┼Ťciej s┼éyszy ┼╝e kobiety w ci─ů┼╝y te┼╝ maj─ů raka, ja nie ryzykowa┼éam i kupi┼éam, mam ja do dzisiaj a to ju┼╝ 2 lat po porodzie, kontroluje si─Ö w ka┼╝dym cyklu w ten sam dzie┼ä, oczywi┼Ťcie nie zapominam o cytologii┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼╝eli szukacie dobrego ginekologa to udajcie si─Ö do Centrum Medycznego neoMedica. Ja jestem pod sta┼é─ů kontrol─ů, gdy┼╝ mia┼éam problemy z hormonami. Ostatnio r├│wnie┼╝ by┼éam na profilaktycznym badaniu piersi┬áhttps://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-usg/usg-piersi/┬á. Ka┼╝da kobieta powinna co jaki┼Ť czas si─Ö zbada─ç aby wykluczy─ç szereg chor├│b. Lepiej zapobiec w trakcie ni┼╝ ┼╝a┼éowa─ç gdy ju┼╝ b─Ödzie za p├│┼║no

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Maksymalnie dozwolone s─ů tylko 75 emotikony.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...