Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marysia

Imię dla dziewczynki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marysia

Część wszystkim, niedługo na świat przyjdzie moja córcia. Myślę nad imieniem Antosia. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

Antosia to bardzo ladne imie.  Sama myslalam, zeby tak mojej corce nadac, ale jeszcze zanim stalo sie popularne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antosia - prześliczne imię, sama się nad nim zastanawiałam, ale córcia dostała imię Laura - mąż się uparł 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marylu16

Mi się też bardzo podoba Antosia, jednak w drodze kompromisu z mężem stanęło na imieniu Maja 😊😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

Antosia swietna chociaz robi sie bardziej popularna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

Antonina  imię żeńskie; żeński odpowiednik imienia Antonin; uformowany przy użyciu przyrostka -inus, -ina, oznaczającego przynależność lub pochodzenie, przydomek od nazwy rodowej rodu Antoniuszów. W Polsce Antonina pojawiła się później niż obecna od średniowiecza Antonia[1]; notowana jest co najmniej od 1637 roku[2].

Antonia podoba mi sie troche bardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guunia

Antosia piękne imię ale weź pod uwagę, że jest bardzo popularne jak za moich czasów same Kasie i anie. Pracuje z dziećmi i mam wrażenie ze co co 3 dziewczynka ma na imię Antosia albo Zosia. Przemysł to jeszcze😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martynabb

Mi się podobają takie starodawne imiona, Antosia jest bardzo ładne, ale faktycznie popularne. U nas miała być Apolonia/Pola, ale jescze pojawiła się Celina w grze i pewnie do końca ciąży się będziemy zastanawiać:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość
12 godzin temu, Gość Martynabb napisał:

Mi się podobają takie starodawne imiona, Antosia jest bardzo ładne, ale faktycznie popularne. U nas miała być Apolonia/Pola, ale jescze pojawiła się Celina w grze i pewnie do końca ciąży się będziemy zastanawiać:)

Uwielbiam Apolonie i Celine.  Dodatkowo Wande i Nawojke.  Te starodawne imiona sa takie eleganckie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...