Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lidia

Witam:-) Jestem w 11 tygodniu- moje pierwsze dziecko:-) Termin 18 sierpnia! W 7 tygodniu serduszko biło pięknie, za tydzień mam USG i już nie mogę się doczekać, bo się denerwuje czy wszystko jest ok. Pozdrawiam;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lidia nie ma co się denerwować 🙂 na tak wczesnym etapie nie mamy wpływu zbytnio na to co będzie ale trzeba być zawsze dobrej myśli ! Moje też pierwsze i też się przejmuje za każdym razem i z utęsknieniem czekam na każde USG 😁 nie wiem czy to paranoja ale chyba tak już jest w pierwszej ciąży 🙃

Edytowane przez Machiatta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Witam, dołączam do grupy,u mnie termin 7.08 ,a teraz 13 tydzień.Jestem kilka dni po teście pappa i widziałam maluszka w 3d,widok cudowny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula36

Cześć, ja jeszcze przed testem Pappa, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. To moja 3 ciąża i martwię się tak samo jak przy pierwszej, odliczam tylko dni do kolejnej wizyty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

W moim przypadku jest to pierwsza ciąża,więc wszystko dla mnie nowe.A jako,iż mam 36 lat i kilka chorób to ryzyko wysokie,ale staram się być dobrej myśli,choć jest ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marylu16

Hej,

U mnie 15 tydzień, pierwsza ciąża. Mam 27 lat i termin na 3.08. Taki prezent na rocznicę ślubu prawie, bo mamy 18 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beatrycze

Witam ja tak na sam początek sierpnia. Ja rocznik 81 i 3 ciąża. Każda jest inna, inne odczucia i nowe doznania! Jak u was brzuszki widać już? Bo u mnie delikanie widać 🙂 w piątek walentynki więc nieco pofikam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marylu16

Ja i mąż zauważamy zmiany z brzuchem, jednak znajomi kiepsko. Bardziej wyglądam jakbym przed chwilą kebaba zjadła 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinia

Witam 

Także mam termin na sierpień A dokładnie na 19 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beatrycze

Czujecie aktywność? Bulgotki? Bo ja czuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...