Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Postanowiliśmy z moim partnerem zacząć starać się o dziecko.  Z tego co się orientuję, to test można zrobić 8-10 dni od stosunku, żeby był w miarę miarodajny. 

Jak było u Was? Po jakim czasie robiłyście test? 🙂

Edytowane przez Katarzynv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magmowa

Ja zrobiłam test kiedy okres spóźniał mi się 3 dni i od razu wyszły dwie kreski 🙂 Brałam już mam dha premium , także byłam spokojna, że dostarczam już ważny na poczatku kwas foliowy i kilka innych ważnych witamin, które wspomagaja prawidłowy rozwój. Także i ty zacznij jesli nie przyjmujesz jeszcze żadnych witaminek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sziszka

ja jestem w 4 miesiącu, używałam żel prefert vaginal w dni płodne i starania trwały zaledwie dwa cykle, polecam bo może przyśpieszyć zajście w upragniona ciążę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28/1/2020 o 12:56 PM, Gość Sziszka napisał:

ja jestem w 4 miesiącu, używałam żel prefert vaginal w dni płodne i starania trwały zaledwie dwa cykle, polecam bo może przyśpieszyć zajście w upragniona ciążę 

Konsultowałas to z lekarzem? To jest bezpieczny środek?? Bo ja staram się już 4 miesiące i dziś znowu mnie nawiedziła @ Wiem, że trzeba cierpliwie czekać i walczyć ale już mam te 38 lat i liczyłam na to, że pójdzie szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulka

Ja w ciąż walczę, regularnie testuje cykle komputerem owulacyjnym, on sprawdza temperaturę, lh i śluz, za mną 2 stracone cykle i mąż w delegacji 😜 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...