Skocz do zawartości
Forum

Dziecko z bujną czupryną. Włosy widać było na USG


Rekomendowane odpowiedzi

Gość wercyna

Ja z zawodu pielegniarka urodzilam 47 lat temu syna ktory jak sie urodzil nie bylo mu widac twarzy. Nie pokazano mi go bo wowczas nie bylo Usg i nie bylo wiadomo co to jest - mysleli ze to wada geneyczna czy rozwojowa plodu, Umyto go i podniesiono wlosy z calej twarzy i przycieto grzywke na czole, oraz na czubku glowy kolezanki po fachu zawiazaly mu czerwona kokardke.Dziecko bylo zdrowe 10 w skali Abgar. Do roku nie scinalam mu wlosow i mial takie dlugosci do ramion. Po roczku scielam mu wlosy. Syn do dzisiaj ma piekne kruczo-czarne wlosy  bez sladow jakies łysiny ani nie ma tzw katow inteligencj. Wlosy ma takie ze wszyscy mu zazdroszcza.

Odnośnik do komentarza

Żadna mi nowość dziecko urodziło się z włosami. Zapraszam do Polski tam dzieci rodzą się z włosami codziennie na porodówce.To nie jest sensacja tylko norma. Jak kobieta ma zgagę to dziecko bedzie miało bujne wlosy. Ja urodziłam 2 moich dzieci i miałam zgagę od 4mc ciąży do prawie porodu. Cały czas męczyła mnie zgaga.Moje dzieci urodziły się z gęstymi włosami że musiałam grzebieniem rozczesywac. 

Odnośnik do komentarza

Mojej koleżanki syn miał długie włosy, jak się urodził. Nie sądziłam, że to coś zaskakującego. Wydaje mi się, że sporo dzieci ma dobrze widoczne włosy od razu po urodzeniu. Polecam zrobić sobie USG 4D w czasie ciąży [reklama usunięta]. Niesamowite rzeczy wtedy widać. W sumie to już USG 3D robiło wrażenie, a to już w ogóle. Zrobili mi badanie bez czekania w kolejce. Wzorcowo to poszło. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...