Skocz do zawartości
Forum

Czy objawem ciąży może być też przeziębienie?


Gość Luśka1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luśka1234

Hejka kobietki, mam lekkie zakłopotanie, ponieważ okres co prawda mi się spóźnia tydzień zawsze przed mam pms ciężki że żyć nie da a teraz nic i miesiączki również nie ma. Wspolzylam z mężem w dni płodne lecz przerywany ale po 10 min około był następny i teraz moje dolegliwości to mdłości akurat dzisiaj rano mnie naszly, bóle podbrzusza i właśnie typowe objawy przeziebienia typu ból głowy dreszcze i straszne zmęczenie. Wyprowadzcie mnie z błędu jeżeli za bardzo fisiuje na punkcie ciąży. Czytałam na innych forach że to mogą być objawy ciąży lecz nie muszą. Nie wiem co o tym myśleć kochane kobietki pomóżcie jeżeli źle interpretuje objawy :) proszę bez zbędnych obrazajacych komentarzy :) buźka :*

Odnośnik do komentarza

Fakt nie muszą być to objawy ciąży, ale jeśli chodzi o ból podbrzusza to możliwe, miałam podobnie tylko nie wiem jak u Ciebie występowały też bóle piersi. Jestem w 18 tc :)
Myślę że powinnam zrobić test jeśli miesiączka spóźnia się tydzień już coś test powinien pokazać, albo udaj się na bete hcg :)

Odnośnik do komentarza
Gość Luśka1234

No ja właśnie nie wiem czy to przeziębienie czy jelitowka bo Dołączyła biegunka ale po okresie ani widu ani słuchu :/. Ból piersi? Raczej tylko drazliwosc sutkow nic więcej. Może zapisze się do lekarza albo na badanie krwi, bo testom tak nie wierzę dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...