Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Iza.za

Krwawienie implatacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iza.za

Hej dziewczyny, mam pytanie.
W dni płodne kochałam się z chłopakiem, stosunek przerywany. Jutro powinnam dostać @ ale dostałam już wczoraj, tzn hmm okres to dużo powiedziane bo przez cały dzień nawet jednej podpaski nie zużyłam. Krew wylatywała się ze mnie tylko podczas korzystania z toalety. A dzisiaj już wgl nic. I stad moje pytanie czy to może być zagnieżdżanie zarodka? Brzuch pobolewa mnie od samej owulacji praktycznie codziennie. W niedziele wieczorem był dość mocny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nagraniem

Hej, niekoniecznie krwawienie implantacyjne, na to chyba trochę za późno :-) ale wiele kobiet, które zaszly w ciąży w terminie pierwszego okresu ma właśnie takie lekkie plamienie. Dlatego jak najbardziej jest możliwe, że to ciąża. Zrób test, zwykły sikany nawet powinien juz pokazać miarodajny wynik. I nie stresuj się - często takie zawirowania z okresem wywołuje samo obsrsyjne myślenie o ciąży, a nie ona sama ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iza.za

Zrobiłam test w czwartek (dzień spodziewanej @) wieczorem i wyszedł negatywny :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...