Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ladyMaja

Rozlany płyn na czole

Rekomendowane odpowiedzi

Witam synek ostatnio miał zapalenie zatok, schodzilo na oskrzela miał antybiotyk. To dodatkowe informacje a główne Pytanie mam odnośnie tego co zrobiło mu się na czole. Zbieglo się to z czasem choroby. Nie wiem czy synek się uderzył. Dodaje zdjęcie. Jest to dziwny rozlany płyn pod skóra który raz jest bardziej widoczny a raz całkiem wcale. Nie przypominam sobie żeby się uderzył pediatra twierdzi że to może być od tego kazała smarować liotonem 1000 i powinno się wchlonac. Smarujemy od poniedziałku efektu rzadnego. Boję się nie wiem co to jest i co robić dalej.. Czy któraś mama się spotkała z czymś takim? Dodam że zauważyłam że ma troszkę sine z dwóch stron kącika oczu od strony noska.. Spotkała się jakaś mama z czymś takim :(

monthly_2019_11/rozlany-plyn-na-czole_80433.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, nie mam pojęcia co by to mogło być, ale może warto by skonsultować z dermatologiem i laryngologiem. Może będą wiedzieć co to albo coś zasugerują...

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...