Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Julciak442

LIPIEC 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia92

Ja powinnam dzisiaj dostać okres, ale objawów zero. Jutro chyba skoczę po test :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karo_85

Hej dziewczyny. Zapraszam do totalnie zamkniętej grupy, Lipcowe Mamy 2020 na Fb. Jest już nas 11 z forum babyboom. Dać wam namiar?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karo_85

Żeby być w grupie na Fb, wyszukajcie mnie na FB- Karolina Przysucha (zdjęcie z synkiem czarne włosy). Wyślijcie zaproszenie do grona znajomych. Tylko tak mogę dodać do grupy. Później odrazu kasuję ze znajomych:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karo_85

Dodam,ze grupa w 100% prywatna, niewidoczna dla ogółu. Nikt nie widzi kto do niej należy. Oprócz uczestników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natalia92

Ja się niestety nie dołączę. Zrobiłam test. Jedna, wielka, czerwona kreska.
Dziwi mnie tylko dlaczego nie dostałam jeszcze okresu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i nieśmiało dołączam do was
6 października miałam poronienia samoistne a dziś 2 kreski na teście, jestem trochę w szoku i pełen obaw ale mam nadzieję że będzie wszystko dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natalia92

Elis25 ale szybko, gratuluję.
Ja poroniłam w ubiegłym roku, w czerwcu. Od czerwca tego roku się staramy, i jak widać nic. Poprzednia ciąża to był dosłownie jeden strzał. Nie planowaliśmy tego. Także chyba lepiej jest nie planować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olik25

Pozdrawiam licówki 2020. Ja dokładnie rok temu zaszlam w ciążę.
Córeczka z lipca dokładnie 19.07
Życzę wam dobrego czasu i świetnego samopoczucia oraz tylko dobrych wieści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Karo_85
Dodam,ze grupa w 100% prywatna, niewidoczna dla ogółu. Nikt nie widzi kto do niej należy. Oprócz uczestników.

Wysłałam zaproszenie. Napewno nikt ze znajomych nie będzie widział moich wpisów? Nie chciałabym żeby ludzie z pracy dowiedzieli się z FB o mojej ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w piątek wieczorem dopiero się dowiedziałam więc jutro będę się umawiać na wizytę. Mam nadzieję że szybko będa wolne terminy, bo chcę już mieć wszystko potwierdzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zuza 85 ja też będę jutro umawiać się na wizytę. A w piątek robiłam bete i wyszła 172 jutro jeszcze raz zrobię żeby zobaczyć czy prawidłowo rośnie:) A termin wychodzi mi na 13 lipiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj byłam u lekarza i na usg widać mała "kropkę", która może być ciąża ale nie musi. Dzisiaj idę na betę a kolejną wizytę umowie za 2 tygodnie. Dalej żyje w niepewności.... Chociaż mąż cieszy się z "kropki" i mówi że to ciąża napewno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zuza85 ja robiłam wczoraj i była 1005 a na wizytę umówiłam się na przyszły tydzień i mam nadzieję że zobaczę już serduszko;) Daj znać jak wyszła beta, bo mi też się zdaje że ta twoja kropka to ciąża:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorka88

Witam
Ja dowiedzialam sie o ciąży w piątek beta 168 wczoraj 506 wskazuje na 4 tydzień,ma usg jeszcze nic nie widać czy powinnam się martwić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rejczel

Hej, ja mam termin na 1 lipca:) tez bylam na usg w 4 tyg i nie bylo nic widac takze spokojnie. Pozniej pod koniec 5 tyg byl juz pęcherzyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorka88 za wcześnie na usg za jakieś 2 tygodnie spokojnie już coś zobaczysz ;)
A jak tam dziewczyny się czujecie macie już jakieś objawy? U mnie żadnych póki co :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...