Skocz do zawartości
Forum

Ciucholandy


Gość annitere

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem biedna, choć bogata też nie. Ale byłoby mnie stać na nowe ciuchy dla siebie i dzieci, ale... No właśnie - uwielbiam wyrywać się z domu na "rajd" po ciucholandach. Moje dzieci niemal wszystkie ubrania(oprócz bielizny) mają typu second hand i zapewniam was, że nie wyglądają jak kloszardzi. Jeśli mam do wyboru za 30 zł kupić synowi 2 koszulki na lato lub 10 - to wolę to drugie. Mąż na początku był sceptyczny, ale jest z natury oszczędny(bardzo!!!), więc gdy zobaczył jakie tam można dostać rzeczy, to sam nie pogardził a to spodniami, a to sweterkiem. Aspekt ekonomiczny odgrywa tu dla nas szczególną rolę, bo ja jestem na zasiłku wych., który w dodatku niedługo się skończy. Ale(jak w tytule) to nie wszystko. Oprócz netu ciucholandy to mój rodzaj psychoterapii, ucieczki od codzienności, możliwości pobycia samej ze swoimi myślami, poprzebierania się(każda dziewczynka to lubi). A jak wy? Macie to samo, czy uważacie, że jestem kopnięta? Jestem ciekawa waszego zdania. A może macie jakieś inne sposoby na odreagowanie??? Piszcie!

Odnośnik do komentarza

Hejka,ja tam tez nie pogardzam ciuchami stamtad.podobnie jak u ciebie maz byl nastawiony sceptycznie ale szybko zmienil zdanie.zaczelo sie od kupowania dla dzieci (niektore sa naprawde SUPER)a teraz i dla nas czasem cos fajnego sie znajdzie... :)bielizne kupuje nowa,ale reszta to prawie wszystko uzywane,a w jakim super stanie,nie raz cos nowego bylo po praniu szmata,a tamte ciuchy maja jakosc.no i sa w pewnym sensie oryginalne,malo ktore dziecko ma cos takiego samego.a teraz jak maly zaczyna nauke samodzielnego jedzenia sa wogole the best bo nie zal jak je czyms zalatwi.tez lubie tam chodzic dla samego buszowania,ot tak popatrzec poszperac,czasem wlasnie wtedy znajde cos extra.
Swoją drogą to są w Polsce hurtownie, które oferują zaopatrzenie dla takich ciuchlandów i ciuszki takie nie są drogie [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...