Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Dominika07

Plamienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dwa miesiace temu miałam miesiaczke i po tygodniu miałam tak jakby plamienia tylko jak na końcu miesiączki czyli takie czyszczenie się. Teraz też tak mam skończył mi się okres ponad tydzień temu i znowu zaczęły się plamienia . Czytałam że to mogą być jakieś choroby . Trochę się boję. Czy któraś z Was miała podobnie ? Nie byłam z tym u lekarza . Iść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zosizz

zakażenie na bank, ale do lekarza musisz pójść bo nie wiadomo jakiego pochodzenia, poza tym pomyśl nad może inna anty jeśli w ogóle stosujesz jakąś, bo to może wynikać np z podrażnienia lateksem z prezerwatyw, ja z chłopakiem współżyje dopiero 2 lata (mam 18) i uczę się wielu rzeczy, ale dobra anty to podstawa [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pekla

Idź do lekarza bo takiego typu rzeczy to może być początek czegoś groźnego albo rośnie ci torbiel, mięśniak etc. no ale lekarz zleci badania i dowiesz się co i jak, a jeśli współżyjesz bez anty. to również o to zapytaj może to infekcja, no i możesz w domu monitorować sobie dni płodne ja mam taki wielokrotnego użytku tester ze śliny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...