Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie :)


Gość aldonka23

Rekomendowane odpowiedzi

Justyś
aldonka23
Mjk brzusio super :36_3_15:
ja już pofarbowana ale jutro zdjęcie wam wkleję!!!
Mąż w łóżku z synem.Natan nie moze się nacieszyc ojcem i chodzi wszędzie za nim :hot over you:

Może węszy już coś ze za niedługo będzie uwaga skupiona na nowym członku rodziny!

Darek moj do pożna robi albo jakieś fuchy innym więc częsciejj go nie ma a potem zmęczony więc właz mu na kolana i tarmosi :36_11_20:

Odnośnik do komentarza

Justyś
Aldonka a ty właściwie jak się dogadałaś ze swoim lekarzem jeżeli nie weźmie cię do 6 listopada? Kiedy szpital? Z takim rozwarciem jak ty masz to nie żarty dziecko ci pewnie szybciutko wyskoczy! Tylko niech się zechce zacząć!

on sam powiedział,że jak teraz nie urodzę to 12 do szpitala!! Rano już mam być...
wiesz...ktg, usg....będą sprawdzać i głupa walić a 13 rano pewnie kroplówką- tak powiedział! wypisał skierowanie mi,ze do porodu!
niektórzy czekają do 42 tyg bo można ale dziecko duże i wszystko ok więc po co czekać :36_3_15:
także jak teraz nie wykluje się moj uparciuch to urodzi się 13 w piątek :36_11_20:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Justyś
Aldonka a ty właściwie jak się dogadałaś ze swoim lekarzem jeżeli nie weźmie cię do 6 listopada? Kiedy szpital? Z takim rozwarciem jak ty masz to nie żarty dziecko ci pewnie szybciutko wyskoczy! Tylko niech się zechce zacząć!

on sam powiedział,że jak teraz nie urodzę to 12 do szpitala!! Rano już mam być...
wiesz...ktg, usg....będą sprawdzać i głupa walić a 13 rano pewnie kroplówką- tak powiedział! wypisał skierowanie mi,ze do porodu!
niektórzy czekają do 42 tyg bo można ale dziecko duże i wszystko ok więc po co czekać :36_3_15:
także jak teraz nie wykluje się moj uparciuch to urodzi się 13 w piątek :36_11_20:

uuuuuu co za data! już masz obcykany kalendarz!!! Moja gin. tez mi dała skierowanie do szpitala i mówiła ze jak do 10 mnie nie ruszy to 16 lub 17( jeszcze sie dogadamy do szpitala mam z ranka startować) i ta sama procedura jeden dzień badan drugi próbują wywołać tyle ze zaczną od pysznego olejku rycynowego, a dopiero potem pewnie mocniejsze środki...........

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...