Skocz do zawartości
Forum

Stan zapalny, problem z zajściem w ciążę


Gość hania34e

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 28 lat. Przez ok 2 lata stosowałam plastry Evra. W końcu zdecydowaliśmy się na dziecko, niestety starania są bezskuteczne bo na cytologii co chwilę wychodzi mi stan zapalny. Ja tego nie czuję-nic mnie nie boli, nie piecze, nawet podczas współżycia. I cytologia: Stan zapalny nabłonka płaskiego oraz endocerwikalnego, liczne erytrocyty, bardzo liczne leukocyty, obecne komórki metaplastyczne. Dostałam globulki fluomizin i gynoflor, po leczeniu-kontrolna cytologia, a w niej: liczne leukocyty, miejscami bardzo liczne usiane w polu widzenia preparatu, obecne komórki metaplastyczne.... Ginekolog sam był zdziwiony że leczenie nie zadziałało (tym razem dostałam albothyl i gynoflor). Po odstawieniu plastrów cały czas współżyjemy bez zabezpieczenia, z większą częstotliwością w dni płodne (owulacja z prawego jajnika-potwierdzona przez mojego ginekologa). Używamy żelu intymnego nawilżającego (nie podrażnia mnie). Ginekolog twierdzi, że taka moja uroda, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Jakie badania mogę wykonać ja lub mój partner (?) żeby dość do przyczyny zapaleń? Czy odstawić żel? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...