Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

Wrocilam z zakupow xD szalenie udane byly. No wiec sie chwale...
kupilam sobie gigantyczna torbe, albumik do wklejania zdjec Fabianka tych z USG i tych po narodzinach ;), stanik (Ha narszecie jakis porzadny bede miala i w swoim rozmiarze) i spodnie, dorwalam takie zajefajne na wiosne, ze teraz sie w nie zmieszcze i jak juz sioe odchudze w czerwcu tez beda pasowac ;) no i oczywiscie skarpetki w kroliki croppa xD

A wczoraj bylam na zkaupach dzidziusiowych i nabylam fotelik samochodowy, mate edukacyjna (tylko dlatego ja kupilam, ze na foteliku zaoszczedzilismy) i wanienke ze stelazem ;)

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/5746.png

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev172pf___.png

Odnośnik do komentarza

Diabełku fot you..

ania_2288
Pewnie że mogę:) tak więc:
- 4 szklanki mąki (najlepiej 3 tortowej i 1 krupczatki ale jak nie macie to mogą być 4 tortowej)
-1 masło
-2 łyżki cukru
-1 śmietana 18%
-5 dkg drożdży
-cukier waniliowy lub jakiś aromat (co kto lubi)
-3 jajka

Na początku rozmieszać drożdże w śmietanie i wlać do miski, dodać mąkę, masło (roztopione w mikrofali), cukier, cukier waniliowy, 2 jajka całe i 1 żółtko (białko zostawiamy w szklance do smarowania ciasta). Wszystko gnieciemy na jednolitą masę od czasu do czasu dodawać jeszcze mąki jeśli ciasto wyjdzie za rzadkie, jak już jest pięknie ugniecione wkładamy miskę do lodówki żeby trochę podrosło. Następnie rozwałkowujemy i kroimy na trójkąciki, w środku smarujemy białkiem i kładziemy kostkę czekolady (albo nutellę albo dżemik według uznania), zawijamy w rogalik, układamy na blasze, na wierzchu znów smarujemy białkiem i wkładamy do rozgrzanego (180 stopni) piekarnika. Jak już się zarumienią wyjmujemy i posypujemy cukrem pudrem i to wsio:)

(trochę chaotycznie pisane ale to z pamięci)
Najlepiej smakuje na ciepło z mlekiem :)
SMACZNEGO

Odnośnik do komentarza

heloo lejdis!
jest tu ktoś????

ja juz po zakupach, misio jeszcze śpi.

kurcze pytałam w mojej cukierni o tort auto w takiej marcepanowej masie cały , coś jak izabela22 na MC pokazaywała.
robią u nas, ale tylko niebieskie i nie zygzaki tylko zwykłe auto.
normalny okraglak 33 zł za kg
a ten 48zł za kg!!!!!
drogi mi się wydaje a waży 2 kg, mniejszego nie ma.
nusiak a ty ile dałaś za biedronkę?

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...