Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Czasami mnie boli brzuch nawet w nocy ostatnio mnie obudził, 

Ciut jajniki pulsowały jakby latały w środku kilka razy się tak zdarzyło.

Sutki masakra dotknąć nie można są wrażliwe i ciemne, pełno w koło grudek białych wyszło mi ostatnio. 

I ogólnie to badałam szyjkę i cały czas była twarda i zamknięta to mi też dało dużo do myślenia.

Jak jestem głodna to strasznie mnie brzuch boli chyba najgorszy ból z tych objawów.

Ogólnie to boje się o kręgosłup bo mam przepuklinę.

 

Tak to siłę mam, wstaję rano przed 6 do pracy. Dziecko od szkoły jedzie ze mną na 7. Także oby to się nie zmieniło.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, przepraszam ze nie odniosę sie do poprzednich wpisów ale... odebrałam wyniki bety i nie wiem co mam myślec.

Bo norma jest 0-1 a ja mam 1,54. I przy wyniku jest strzałka w górę. Miałyście kiedyś tak? 
To mój 26 dzien cyklu. Normalnie cykle mam co 28, 29 dni. Nie wytrzymałam do dnia spodziewanej miesiączki jak widzicie... i zastanawiam sie czy to kwestia poronienia czy co... moze któraś z Was tak miała?

Odnośnik do komentarza

Spokojnie Drop, nic sie nie stało zdarza się 🙂 tak jak pisałam zakres laboratorium wyznacza na 0.0-1.1a ja mam 1.54 i strzałka w górę, świadcząca o podwyższonym wyniku.

Okres powinnam dostać w czwartek lub piątek. Dzis zaczął bolec mnie brzuch i kości (zawsze tak mam przed @) no i piersi, ale tym razem poza tym ze bolą całe to jeszcze sutki, tak akurat nie miałam. Od tygodnia mam takie gniecenie zoladka ale raczej łącze to ze stresem. I w sumie to wszystko...

Odnośnik do komentarza

Dzięki, choć jestem pewna, że i tym razem się nie udało. Rozmawiałam z gin powiedziała ze jest szansa że może być za wczesnie i mam ponowić betę za 48h. Nie chcę robić sobie nadziei. Tym bardziej że w tym czasie beta już powinna mieć więcej a nie lekko ponad normę.
 

a czy któraś z Was kiedyś sutki piekły? No gdzieś od godziny tak mnie pieką że chyba zwariuję! 

Odnośnik do komentarza

Hopefull mam nadzieję że wszystko poszło jednak zgodnie z planem 🙂

Ja testuje jutro ale jestem prawie pewna że się nie udało. 

A co do piekacych sutkow to od czasu starań w każdym miesiącu w okolicach okresu mnie mocno bolały i na zmianę piekly i swedzialy i właśnie same sutki bo z piersiami się nic nie działo. A w tym miesiącu nic 😄

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dziewczyny, ale nie robię sobie nadziei, tzn próbuję 🙂 szukałam plusa z sytuacji, że „nie tym razem”. Zawsze tak robię. Za pierwszym razem dlatego ze kwasu foliowego nie zaczęłam brać, za drugim ze pójdę do dentysty, kolejny bo brałam leki na jelita, ktore mogły zaszkodzić, kolejne bo wypiłam alkohol. Tym razem plusem jest to, że w ciagu najbliższych 2, 3 miesiecy nie bede brała ani CLO ani duphastonu wiec uniknę skutków ubocznych ktore mi doskwierają 🙂

Paula a kiedy powinnaś dostać @?

Clo, spróbuj moze znalezc cos co pomoże Ci oszukać sama siebie ze lepiej ze to nie w tym cyklu... to pomaga. Lepiej sie miło zaskoczyć niż rozczarować... 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie juz zobaczenie 2 kresek to jak trafienie 6 w totka komus sie zdarza ale nie mi:/ i jak robię test to chciałabym zobaczyć 2 kreski ale nie wierzę ze to może sie udac i kiedyś to zobacze...dodatkowo po duphaston ciagle mi niedobrze rano.... To nie tak mialo to wszystko wyglądać:/

Odnośnik do komentarza

Okres powinnam mieć jutro lub pojutrze. 

Clo mam dokładnie to samo, robię test i chce żeby się udało ale myślę że przecież mi się to nie uda, w zyciu tutaj dwóch kresek nie będzie.. 

Pozytywny test to dla mnie jakaś abstrakcja, coś niemożliwego. Zawsze oglądam ten test później pod światło przez godzinę i szukam cienia nadziei i czuję się jak wariatka i się powoli nią staje.. 

Jak ja bym chciała już nie chcieć być w ciąży i żyć z taką pusta głową i bez chodzenia po lekarzach po nawet i 10 razy w miesiącu. 

Odnośnik do komentarza

Clo, kochana wiem... wyobraź sobie, że sylwestra spędzaliśmy kameralnie w gronie przyjaciół (4pary). Jedna z dziewczyn wtedy była w 5miesiacu ciazy, a po czasie okazało sie ze pozostałe dwie juz wiedziały ze sa w ciazy ale nikomu nie mówiły bo to był 8 i 10 tydzien. Na 4 pary wszyscy tylko nie my 🙂 jeszcze zeby było bardziej dramatycznie to te pary we wczesnej ciazy nie wiedza nawzajem o swoich ciążach. Podzielili sie tylko z nami tym w tajemnicy. Tak wiec słuchamy cały czas o pierwszym biciu serca, radosci ze sie udało, strachu i obawie itp. 
Bylo baaardzo ciężko ale traktuje to trochę jak wchodzenie do lodowatego polskiego morza - pierwsze kroki w lodowatej wodzie Cię paraliżują a za chwile sie przyzwyczajasz... Ludzie zachodzą w ciążę i będą zachodzili (daj Bóg). My musimy nauczyć sie z tym żyć tak, zeby nas te wiadomości juz tak nie raniły.
Ach, i kolejna znajoma tydzien temu powiedziała mi ze potrzebuje wsparcia bo jest w ciazy pomimo ze wziela tabletkę wczesnoporonna...

Odnośnik do komentarza

Mam to samo ogladam test a jak wyrzuce go do kosza w łazience to później go szukam i patrze czy aby napewno nic się nie pojawiło:/ czuje się jak wariatka:/                              hopefull mi Ostanio znajoma wprost sie zapytala jak ma sie wasz dzidzius 😕 i czy jestem w ciąży myslalam ze rozplacze sie sie do sluchawki jak mozna zadać takie pyatnie:/ to tak boli

Odnośnik do komentarza

Mój dziś był raz wyjety z kosza i jeszcze 'rozbrojony', rozlozylam go na części pierwsze bo przez te okienko kiepsko widać, normalnie śmieje się sama z siebie... 

Hopefull to samo pytanie ostatnio zadała mi teściowa, proponowała słoik ogórków mojemu i on zapytał mnie czy bierzemy a ona czy w ciąży jestem.. Niby zwykle pytanie a mi ono w głowie siedzi cały czas. 

Odnośnik do komentarza

Widze, że przez to wszystko przechodzimy tak samo... JA też już tracę nadzieję najgorzej jest jak przychodzi testowanie i wtedy płaczę, że znowu się nie udało i że pewnie nigdy się nie uda, później robię kolejny test bo może akurat było za szybko i dlatego tamten nie wyszedł... W tamtym cyklu strasznie bolały mnie piersi po cło nawet nie mogłam się dotknąć i już naprawdę myślałam, że jestem w ciąży, ale niestety przyszła @  

Odnośnik do komentarza

Tez to usłyszałam, w listopadzie na imprezie urodzinowej przyjaciela (notabene tego ktory w tym roku zostanie ojcem). Zapytano mnie brutalnie (widząc ze mam lampkę wina nalana) „a ja myslalam ze Ty w ciazy jestes. Czy po prostu kupy nie zrobiłaś? Bo w taki worek sie ubrałaś”. Wtedy wlasnie miałam podrażnienie otrzewnej bo to był pierwszy cykl z CLO. Beda nas pytali i bliscy i dalecy... 😞 musimy przyodziać się w płaszcz po ktorym to bedzie spływało... tez było mi długo bardzo przykro, płakać mi sie chciało... ale nie zmienimy ludzi. Możemy za to zmienic swoje nastawienie. Nie wiem czy to sie uda ale ja nad tym pracuje... sa lepsze i gorsze dni. Wierzę jednak, że za jakis czas coraz mnie bedzie mnie bolało... wierzę w to i mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Widzę, ze nie tylko ja mam dziś gorszy dzień.. ja tez oczekuje dwóch kresek, chociaż bardzo się tego tez boje, bo ja już raz widziałam dwie kreski i była to ciaza, ale pozamaciczna.. operacja, stres i kilka miesięcy czekania na rozpoczęcie na nowo starań.. 

ja mam dziś gorszy dzien, bo w pracy jaka nerwowa atmosfera.. a jak się robi u nas „ciasno” to obawiam się o swoje stanowisko.. i tak sobie czasami myśle, ze jakbym była w ciąży to przynajmniej miałabym „trochę” czasu na odpoczynek od tego co mam w pracy.. 

a jeśli chodzi o pytania o ciąże, to ja już mam ich coraz mniej.. ludzie maja świadomość, ze coś się dzieje.. raczej mówią coś w kontekście, ze jak będę miała dzieci.. ale ze kiedyś zobaczę jak to jest.. a jak nie zobaczę?? 
.. w pracy natomiast np. moja kierowniczka wypatruje ciąży i wystarczy, ze mam luźna bluzkę, zbyt opięta, wydęty brzuch to patrzy na mnie jak na „ten” moment.. a mi robi się przykro, bo to tylko wzdęcia albo po lekach się zaokrąglam albo jestem przed okresem.. i tak non stop..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...