Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość AleksandraS

U mnie 400-450 zł plus 100 za ewentualny zastrzyk na pęknięcie. Żadnego znieczulenia, trwa to podobno 5 min - wkłada wziernik jak do pobierania wymazu i rurkę cienka przez która wstrzykuje nasienie. Później się leży pół godzinki i do domu 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92
2 godziny temu, Gość AleksandraS napisał:

To cena w Lublinie a mówił ze np w Warszawie to około 1000 zł i ludzie przyjeżdzają z tamtąd  robić u niego np bo taniej 

A co to za lekarz w tym lublinie ? Bo ja mieszkam 70 km od lublina i tak sie orientuje powoli jak to wygalda

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie 

Różowy śluz trwający 6 dni i spóźniający się okres . Cykle 24 dniowe okres spóźnia się 10 dni , ostatnia miesiączka 6 grudnia . Miała któraś z Pań taką sytuację ? Dodam że robiłam testy 4 dni temu i wyszły negatywne . 

Odnośnik do komentarza

Nie powiem chciałabym żeby to była ciąża staramy się już 5 lat a ostatnio byłam na clostilbegyt ale nie udało się zaciążyć teraz minął drugi miesiąc od tabletek i taka sytuacja niby test już powinien coś pokazać tylko że jak robiłam je 4 dni temu nic nie pokazały . Nie wiem co myśleć o tym nigdy się tak długo nie spóźniała mi miesiączka a i tych plamien też takich nie miałam i tak długich zazwyczaj występowały dzień przed okresem . 😣😞

Odnośnik do komentarza

U mnie to ta historia jest trochę śmieszna i narazie wyluzowałam.Bo.. po roku starań nic. Teraz to już 1,5. 
Cykle regularne, zero jakiś objawów w związku z PCO, hormony w normie. Mąż zrobił badanie i wyszło ze zła morfologia oraz Szybkość. Trochę się załamałam był płacz itp. Znajomi już radzili klinikę niepłodności. Ale zrobił kolejne badania Ok. 3mies później i wynik z 0 % nagle na 7%. Podbudowało nas to. Poszłam do ginekologa celem Jakiś porad czy wsparcia i tu moje zaskoczenie... wg usg pcos. owulacji brak. Moja lekarka kazała po prostu poczekać, zobaczyć cykl i na sile nie badać się, tracić pieniędzy. I kolejny cykl u niej owulacja jest.. plan jest taki, ze czekamy jeśli będzie @ to jeszcze jeden cykl i wtedy ew. Clo. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...