Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Paulina_90 też się bałam ale lekarz kazał brać do 26dc, bo mialam wczesniej plamienia kilka dni przed @ , szykował mnie do clostylbegyl, tak też zrobilam od 3dc mialam zacząć clostylbelgyl,poczekać do @ i zaczac go brać, ale @ nie przyszła, gdy tak było miałam odstawić Ovarin , potwierdziłam testem , w rozmowie telefonicznej pytalam o duphaston i kazał brać teraz 3×1tab...w czwartek idę na wizytę, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, ściskam Was i trzymam kciuki dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

AleksandraS, a było badane wcześniej nasienie? Czy tylko Twój śluz? Do jakiej kliniki chodzisz? Jeśli mogę wiedzieć.. ja tez jestem z Lublina i ja miałam okazje być w Ovum, ale w tak jakby zastępczych wizytach, bo mojej lekarki nie było przez dwa miesiące.. ja jutro mam monitoring, 3majcie kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Drop, chodzę do provivo na jutrzenki. Nie było badania nasienia wcześniej, ale jak zdecydujemy się na ta inseminacje to chyba i tak najpierw powinni to zrobić. Lepszym było by ze ja zabijam plemniki swoim śluzem niż jakby mąż miał mieć je słabe:( Ale dzisiaj idziemy na 16 do kliniki i wszystko się dowiemy, chce inseminacje za miesiąc przy najbliższej ovu i oczywiście żeby mi zapisał znowu clo żeby nie było ze przyjadę na inseminacje a tam bida. Ale pogadam z nim co i jak dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Bardzo się cieszę ale cichutko bo a piwewazym cyklu z clo też miałam ciążę ale okazała się biochemiczna beta wyszła 20 ale po dwóch dniach spadła do 18. Cały czas mam z tyłu głowy myśl że tym razem się też nie uda..

Odnośnik do komentarza

Clo i drop dziękuje i powodzenia. USG jest dopiero sens robić za miesiąc... To czekanie mnie zamęczy. Jak myślicie czy naprawdę jest to możliwe że ze względu że test tak wcześnie pokazał ciążę wskazuję na bliźnięta?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...