Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Drop, dziękuję :) choc nie spodziewam sie fajerwerków... :(

Jeszcze na dodatek nie udało mi sie zasnąć i od 1:30 nie śpię... przyjechałam o 5:50 do pracy bo co w domu robić jak wszyscy śpią.

Clo, czyli we dwie dzis mamy monitoring :) ja o 17:15. Daj znac po, ja tez sie odezwę.

Paulina_90 cały czas trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza

Aleksandra, bardzo mi przykro. Kochana, to jeszcze nie koniec świata, trzeba próbować! Skąd jestes? Chodzicie do kliniki czy do gin?

Paulina a masz jakis kontakt do swojej ginekolog? Ja ostatnio miałam owu ok 12 dnia cyklu i od 12 dc brałam dupka do 25dc.

Clo, ja mam dzis 11dc. Jestem juz po wizycie. Tak sie bałam bo śluzu niewiele, prawie nic nie bolało a tu psikus. Dwa 20mm pęcherze! Na dodatek na jednym i drugim jajniku (myslalam ze lewy nie działa! Bo był lata temu operowany!).
Jade wlasnie po globulki jakies na śluz, dziewczyny pytalyscie o to jakis czas temu. Zapisany mam gynoflor.
Dzis mam sobie zapodać, zrobić 2 zastrzyki ovitrelle i od jutra przytulaski :) w sobotę monitoring.

Niby jest ok, ale ostatnio tez było i jakoś efektu brak wiec w tym cyklu postanowiłam nie oczekiwać :)

Odnośnik do komentarza

Babelek92 ja myślę, że po prostu cały czas przynajmniej co 2 dzień musicie się przytulać, nie czekać na monitoring, tylko działać a to swoją drogą i tak skontrolujesz. Lekarze tez czasem sie mylą, mój mnie badając powiedział że tamten cykl mam stracony, nastawilam, że na pewno jak zaczne brac leki w kolejnym cyklu clostybelgyn to sie uda, przynajmniej cieszyłam się, że jedno się wyjaśniło. Przytulaliśmy się z mężem co 1- 2 dni w przypuszczalnych dniach płodnych. I kolejna @ nie przyszła. Nie zwlekaj tylko Działaj, nigdy nie wiesz na 100% czy to odpowiedni moment i czy sie uda tym razem ale warto próbowac i nie tracić nadzieji. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Super Clo! Cieszę się, także działajcie i będzie dobrze :)

Ame, spokojnie, mogli być za wcześnie, daj sobie jeszcze kilka dni.

Ula a Ty normalnie odstawiłaś dupka tak? Ja się boje, że jakby się udało i zostawię dupka to będzie tzw wczesne „poronienie” z samego odstawienia dupka

Moja ginekolog w tym tygodniu jest na urlopie. No nic, dziś ostatni dzień dupka i będę czekać. Jakby co mam receptę na clo na następny cykl

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Hopefull jestem z Lublina i chodzę do kliniki niepłodności. Dzisiaj dzwoniłam i pytałam co dalej skoro takie wyniki. Powiedział ze inseminacja bo moj śluz zabija plemniki (chociaż jak nie było ruchliwych plemników to może nasienie jest do bani ?) . Jutro mam z mężem do niego przyjechać i pogadać ale coś mi się wydaje ze chyba się umówimy na ta inseminacje, mam nadzieje ze to coś pomoże :( tylko trzy miesiące zmarnowane na branie clo, mógł mi odrazu zrobić badanie na tą wrogość śluzu ajj

Odnośnik do komentarza

Clo, idziemy łeb w łeb!!! :) ja 20mm, Ty 19! Super :)

Aleksandra, nie traktuj tego ze zmarnowane po clo tylko ze wzmocniła swoją owulacje. Inseminacja to dobry pomysł! Jak rozważałam scenariusze to wiem ze na nia w razie czego sie na pewno zdecyduje. Swoją droga na brak ruchliwych jest jakaś rada - pobierają z najądrza lub z jąder. Nie czas na załamywanie sie bo jeszcze jest trochę mozliwosci. Wiem ze nie jest Ci łatwo wiec tulę mocno i przekazuje Ci mnóstwo siły.

Ame, przykro mi ze wyszło negatywnie. Nadal trzymam za Ciebie kciuki.

Swoją droga - wlasnie podałam sobie dwa zastrzyki ovitrelle, przy pierwszym zapomniałam wypuścić powietrza. Miała któraś z Was tak? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...