Skocz do zawartości
Forum

Czy przychodzi do niego duch?


Karo93lina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 9 miesięcznego synka zauważyłam że mój maluch patrzy się w jakieś miejsce i się uśmiecha, cieszy się i gada tak jakby ktoś tam był ale w rzeczywistości nikogo tam nie ma. Czasami wygląda to tak jakby nagle ktoś się tam pojawiał widać po reakcji dziecka. Czy jest możliwie że "przychodzi" do niego ktoś zmarły, np. pradziadek który nie zdążył go poznać?
Maluch już wcześniej patrzył w żylandory i się śmiał. Teraz patrzy normalnie jakby na kogoś i szczerze się uśmiecha, śmieje w głos tak jak normalnie do wszystkich osób które widzę ja.

Czy jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Gość Mamuśka 1234

Witam, myślę że dużo dzieci ,w różnym wieku tak się zachowuje,moja dwulatka czasami budzi się w nocy i "gada" z kimś,śmieje się,kiedy była mniejsza,robiła dokładnie to co twój berbeć :-)

Odnośnik do komentarza

Podobno jako dzieci mamy takie zdolności. Z resztą sam doświadczyłem czegoś co można nazwać zjawiskami nadprzyrodzonymi, bo inaczej nie umiem określić odczucia lodowatego powietrza które obchodzi łóżko, i to w upalna letnia noc + do tego otwarcie się drzwi balkonowych z hukiem w bezwietrzną noc. Potem jeszcze pojawiły się odgłosy bicza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...