Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

WAŻNE I PILNE!!!
Przesyłam prośbę o oddanie krwi dla Zosi, która w maju skończy 2 latka. Ma sepsę / paciorkowca. Zosia dziś mimo tego, że nadal jest w śpiączce farmakologicznej, ma lepszą, sytuację związaną ze stabilizacją organizmu – to informacja od jej taty z dziś. Tato Zosi to Andrzej Stołecki . Bardzo ważne, aby oddając krew, dopisać dla kogo ona jest – poniżej taka informacja się znajduje. Ta dziewczynka jeszcze długo będzie potrzebowała krwi – cały przyszły tydzień jest aktualny – jeśli chodzi o oddawanie krwi. W Warszawie stacje są czynne 7 do 13, jedna na ul. Saskiej 63/75, od 7 do 17. A krew dla niej można oddawać w całej Polsce i co ważne - to nie musi być grupa 0 - każda jest ok. Istotne aby nie próbować jej oddawać w szpitalu na Marszałkowskiej - tam nie mam stacji krwiodawstwa.

Moja maleńka córka Zosia jest w stanie krytycznym.
Zachorowała wczoraj na sepsę i potrzebuje krwi i płytek jak najszybciej. Najlepiej grupy 0, ale może być też każda inna.
Gdybyś zdecydował/a się jej pomóc w ratowaniu jej życia, trzeba udać się do
najbliższego punktu krwiodawstwa , oddać krew lub płytki i podać dane:
ZOSIA STOŁECKA
SZPITAL MARSZAŁKOWSKA 24/LITEWSKA
ODDZIAŁ INTENSYWNEJ TERAPII DZIECIĘCEJ.

Oddajkrew.pl - KREW, oddawanie krwi, krwiodawstwo, PCK, RCKiK, oddaj krew - pomóż innym! - stacje w całej Polsce, gdzie można oddać krew

http://www.suwaczek.pl/cache/692cb9f9cf.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4d9ac653c6.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/112f91dde1.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b83ddcfb93.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/ffd9b6825e.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny mam do Was pytanie odnosnie żlobków w Warszawie. Domyślam się, że do publicznego jest nierealne się dostać, ale prywatny? Macie może jakieś namiary na dobry żłobek. Interesuja mnie najbardziej okolice Mokotowa, ale może tez byc Śródmieście albo Ursynów. Bo juz tak od prawie dwóch lat siedzę w domu i w końcu chciałabym się wyrwać gdzieś do pracy... :)

Odnośnik do komentarza

29 marca (wtorek) o godzinie 17.30 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „O dzieciach przy kawie”. Podczas spotkania z Dorotą Zawadzką, psychologiem dziecięcym, znaną z programów telewizyjnych Supernianią, porozmawiamy o mądrym kochaniu, rozsądnym karaniu i nagradzaniu oraz roztropnym dyscyplinowaniu rozbrykanych maluchów.

Mały uparciuch, szkodnik, bałaganiarz – takie określenia słyszymy czasem od zmartwionych rodziców, zmęczonych ciągłym upominaniem rozbrykanych maluchów. Na niesfornych malców są jednak mądre i skuteczne sposoby. Jasno wytyczone granice, zrozumiałe reguły postępowania, rodzicielska konsekwencja – o tym będziemy rozmawiać z Dorotą Zawadzką, która podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej pracy z dziećmi i ich rodzinami.

Spotkania z cyklu „Przy kawie o dzieciach” odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca o godzinie 17.30 w lokalu „Chwila Da Klub” przy ul. Ogrodowej 31/35 w Warszawie. Podczas spotkań rodzice przy filiżance kawy mogą dyskutować na temat wychowania dzieci. Wstęp na spotkania jest wolny i bezpłatny. Przed spotkaniem do poniedziałku do godz. 17.00 można wysłać pytania do Doroty Zawadzkiej na adres a.pawlowska@kidprotect.pl.

Spotkania są częścią programu "Mądrzy Rodzice" realizowanego przez Fundację Kidprotect.pl i Rzecznika Praw Dziecka. W ramach programu przeprowadzone zostały pierwsze ogólnopolskie badania kompetencji rodzicielskich, kampania medialna, odbywają się także szkolenia liderów, którzy będą prowadzili w całej Polsce szkoły dla rodziców według programu przygotowanego przez specjalistów z Fundacji. Organizatorami spotkań z cyklu „O dzieciach przy kawie” są Rzecznik Praw Dziecka oraz Fundacja Kidprotect.pl . Partnerami cyklu są lokal „Chwila Da Klub” oraz Manuel Caffe.

Odnośnik do komentarza

27 marca niedziela o 10.30 - kolejny wyjątkowy koncert w kapciach w Kino Luna.

Podczas koncertu poznamy wyjątkowe brzmienie akordeonu. Młodzi słuchacze będą mieli możliwość poznania historii instrumentu oraz sposobu wydobywania dźwięku wymagającego od muzyka niezwykłej siły i podzielności uwagi. Magiczne tony akordeonu przeniosą nas pod paryskie niebo i będą przewodnikiem po najsłynniejszych zakątkach Paryża.
Nasi słuchacze mają możliwość nie tylko wysłuchania utworów dostarczających niesamowitych przeżyć lecz także czynnie uczestniczą muzycznie na każdym koncercie.

Zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej muzycznej zabawie.

więcej informacji na www.misioweporanki.pl

cena biletu 15 zł
Istnieje możliwość zarezerwowania większej ilości miejsc w kasie kino Luna pod numerem tel. 22 621 78 28

Odnośnik do komentarza

Rozdajemy zaproszenia!

Mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl GABINET
8 i 9 kwietnia o godz. 19.30.

oraz

Jedno podwójne zaproszenie na „Dolina Muminków w listopadzie” na 10 kwietnia (niedziela) o godz. 12.00.

Pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy!
Wyślijcie maila na adres redakcja@parenting.pl

Zaproszenia do obioru przed spektaklem.

Odnośnik do komentarza

26 kwietnia (wtorek) o godzinie 17.30 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „O dzieciach przy kawie”. Gościem i ekspertem spotkania będzie lekarz medycyny, Alicja Sapała, z którą porozmawiamy o zdrowiu naszych pociech.

Choroby wieku dziecięcego, choć typowe dla tego okresu życia, budzą wśród rodziców obawy i wątpliwości. Choć najczęściej objawiają się złym samopoczuciem dziecka, mogą im towarzyszyć reakcje emocjonalne, jak smutek, agresja lub rozdrażnienie. O objawach psychosomatycznych, których nie wolno lekceważyć, szczepieniach i typowych chorobach wieku dziecięcego porozmawiamy przy filiżance kawy z doświadczonym lekarzem, Alicją Sapałą.

Godz. 17.30, lokal „Chwila Da Klub” przy ul. Ogrodowej 31/35 w Warszawie.
Przed spotkaniem do poniedziałku do godz. 17.00 można wysłać pytania do eksperta na adres a.pawlowska@kidprotect.pl.

Odnośnik do komentarza

Shyshka
Biznes to ja bym chciala rozkrecac we wrzesniu. :36_6_5:
Ale wracajac do watku, to z tego co zauwazylam, to dziewczyny wola sie grupowac wg wieku dziecka, a nie wg lokalizacji... :36_2_14:

HALO!!! DZIEWCZYNY I KOBITKI Z WAWY LACZCIE SIE!!! :36_1_11:
Jakies sugestie? :36_1_1:
jaki biznes chwal się
:)

do końca się z tym nie zgodze były super czasy świetności tego wątki i pisane było tyle że masakra w pozytywnym tego słowa znaczeniu

jak będziesz pisać Ty Ja to napewno ktoś do nas dołączy i tak kolejno :D

Odnośnik do komentarza

Shyshka
Chcialabym otworzyc jakies miejsce dla ludzi z dziecmi, a ze jestem lektorem angielskiego to zwiazane z kursami dla maluchow. Na razie czekam na wyniki dwoch naborow na dofinansowanie, jak sie nie uda to bede sie zastanawiac co dalej.

my z kumpelą zastanawiałyśmy się nad przedszkolem
chętnie podobno dają dofinansowania bo przedszkoli brakuje
ale wydaje mi się że akcja spali na panewce do tanga trzeba dwojga

życze Ci aby marzenia Ci się spełniły :D

Odnośnik do komentarza

ronia

my z kumpelą zastanawiałyśmy się nad przedszkolem
chętnie podobno dają dofinansowania bo przedszkoli brakuje
ale wydaje mi się że akcja spali na panewce do tanga trzeba dwojga


A co, kumpela sie wycofala?

Tez na razie jestem w tym sama, tylko z mezem, a Jas ma 3 lata, ale ze na razie nie wiem na czym stoje to nie szukam patrnerow. Poczekam jeszcze kilka tygodni.

www.opowiemcibajke.pl


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4/st/20130225/e/Pola/dt/7/k/5563/s-event.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...