Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Czy światłem da się malować?
Czy można, wzorem artystów ulicznych, zrobić graffiti w powietrzu?
Czy bożonarodzeniowe lampki można zamienić na pędzle i za ich pomocą zaprojektować pocztówki świąteczne?

Za pomocą błysków, własnego ciała i przede wszystkim fotografii będziemy robić jedyne w swoim rodzaju bożonarodzeniowe kartki!

Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat, wraz z rodzicami.
Termin: 19 grudnia (niedziela), godz. 11.oo
Wstęp: 25zł./dziecko+rodzic
Wiek: 5+
Zapisy sms-em: 698-173-661 lub: kawiarnia@uwolnicmatke.pl

Odnośnik do komentarza

18-19 grudnia, godz. 11.00-16.00, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, ul. Kredytowa 1

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na przedświąteczne warsztaty plastyczne w Muzeum Etnograficznym. Zajęcia poprowadzą artyści - znakomici twórcy książek dla dzieci wydanych przez Wydawnictwo Dwie Siostry.

Warsztaty towarzyszą bożonarodzeniowej wystawie "Powrót Trzech Króli", prezentującej różne warianty wizerunków Trzech Mędrców z kolekcji Państwowego Muzeum Etnograficznego. Podczas zajęć dzieci wspólnie z artystami stworzą jedyną w swoim rodzaju świąteczną ekspozycję, którą będzie można podziwiać w muzeum aż do 9 stycznia.

Przez cały czas trwania warsztatów uczestnicy będą budować i ozdabiać niezwykłe miasteczko wigilijne. Z prostych materiałów powstaną domki, które złożą się na urokliwe, tajemnicze, otulone śniegiem zimowe miasteczko.
Dzieci razem z artystami stworzą również jego sympatycznych mieszkańców:
anioły, ludzi i fantastyczne stwory. Dzięki specjalnemu oświetleniu po zapadnięciu zmroku w oknach przytulnych domków zapłoną światła.

W ramach warsztatów dzieci będą także konstruować niezwykłe artystyczne choinki i tworzyć świąteczne dekoracje. Wykonają również anielskie włosy, dzięki którym każdy chętny bez trudu zamieni się w anioła. Będzie można malować, wycinać, kleić, budować i szyć do woli. Wszystkim zajęciom przyświecał będzie jeden wspólny cel: tworzenie świątecznej atmosfery poprzez kreatywne, artystyczne działania.

Podczas warsztatów w muzeum będzie również działać stoisko Wydawnictwa Dwie Siostry z książkami w wyjątkowo atrakcyjnych, rabatowych cenach.

Program warsztatów:
Sobota (18 grudnia)
11.00-11.50 - Aleksandra i Daniel Mizielińscy
12.00-12.50 - Agata Dudek, Grażka Lange
13.00-13.50 - Ola Cieślak
14.00-14.50 - Rafał Szczepaniak
15.00-15.50 - Katarzyna Bogucka

Niedziela (19 grudnia)
11.00-11.50 - Katarzyna Bogucka
12.00-12.50 - Ola Cieślak i Agata Dudek
13.00-13.50 - Aleksandra i Daniel Mizielińscy 14.00-14.50 - Ewa Solarz 15.00-15.50 - Rafał Szczepaniak

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 5-11 lat.

Wstęp wolny!

Telefony kontaktowe:

22 827 76 41 do 46, wew. 233 (Muzeum Etnograficzne)
22 618 25 30 (Wydawnictwo Dwie Siostry)

Odnośnik do komentarza

mahakala2000
Witam,
mieszkam w Warszawie od niespełna 3 miesięcy. Jestem w ciąży i szukam godnego polecenia miejsca, fitnessu, basenu, klubu - który prowadzi specjalne zajęcia dla przyszłych mam. Intersuje mnie szczególnie pilates, joga, techniki Alexandra, tai chi i basen. Czy ktoś może polecic jakieś konkretne zajęcia, miejsca?? Intersują mnie sprawdzone, polecone adresy.
Wielkie dzięki i pozdrawiam serdecznie

fajne zajęcia odbywają się w klubie Mamoiselle, trzy lokalizacje: śródmieście, bielany i ursus Bardzo dogodne godziny przed i popołudniowe ;-)

Odnośnik do komentarza

Dawno nie zaglądałam, ale w pracy znowu zostałam sama.
Moja pomoc poszła na zwolnienie, po tym jak się dowiedziała, że chcą ją zwolnić.
Normalnie inteligencja dyrektora woła o pomstę do nieba.

Nowa osoba ma przyjśc 3 stycznia, pod warunkiem, że zdąży do tej pory rozstać się ze swoim obecnym pracodawcą.

A ja zostałam na lodzie i o urlopie, to mogę sobie jedynie pomarzyć

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!


http://img816.imageshack.us/img816/2134/jhiuohiuo.gif

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki. Melduję się po świętach 2w1:)

Co do prezentów to moje dziecko się boi swojego;/ Konik na biegunach, rzy, rusza pyskiem i ogonem. Co prawda sa postepy, bo juz podchodzi i go glaszcze nawet sie przytula, ale wsiasc na niego nie chce. Chyba musi zobaczyc jak inne dziecko na nim sie buja wtedy sie moze przekona, ze konik nie gryzie:)
Co do jedzonka to oj najadłam sie na zapas:)

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Martek73
Dawno nie zaglądałam, ale w pracy znowu zostałam sama.
Moja pomoc poszła na zwolnienie, po tym jak się dowiedziała, że chcą ją zwolnić.
Normalnie inteligencja dyrektora woła o pomstę do nieba.

Nowa osoba ma przyjśc 3 stycznia, pod warunkiem, że zdąży do tej pory rozstać się ze swoim obecnym pracodawcą.

A ja zostałam na lodzie i o urlopie, to mogę sobie jedynie pomarzyć

Martek to przecież w głowę można sobie strzelić :glass: jak Ty dajesz radę ;)
a na poważnie to rzeczywiście to woła o pomstę....
a chciałaś iśc na urlop?

Powiedzcie mi czy wasi mężowie pomagają wam w przygotowaniach świątecznych?

Chciałam wziąć urlop w przerwie świątecznej, ale niestety nic z tego

Może uda mi się na sylwestra.
Chociaż 3 dni wolne

na dodatek całe święta przechorowałam. Teraz jest lepiej, ale jeszcze nie jest dobrze, więc trochę wolnego się przydałoby

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

"Powiedzcież nam trzej królowie - chcecie widzieć Dziecię?" W ślad za mędrcami ze Wschodu podążymy do Betlejem. Gwiazda nas poprowadzi poprzez pustynie, góry a nawet śnieg aż do stajenki i Dzieciątka. Na pewno zdążymy na czas. Do Betlejem!
Podczas zajęć, dzięki metodzie dramy, dzieci bezpośrednio przeżyją historię Trzech Króli, których święto obchodzimy od tego roku jako dzień wolny.
Termin: 6 stycznia 2011, Święto Trzech Króli (czwartek), godz. 16.00
Wiek: od 3 lat
Wstęp: 20zł/osoba
Zapisy: sms-em: 514-969-261 lub: kawiarnia@uwolnicmatke.pl

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Chciałam Wam życzyc wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku:)

Ja dalej 2w1 jestem ciekawa kiedy mój mały mężczyzna wyjdzie:)

Jeśli chodzi o sylwester to Paulinka wytrzymała bardzo długo bo do 1:) o 24 wyszliśmy z nia na dwór i była zafascynowana fajerwerkami, cieszyła się strasznie:)Obie piłyśmy sok jabłkowy(oczywiście w kieliszkach do szampana:D).
Potańczyłyśmy(najbardziej męczyła tatusia;]), prawdę mówiąc ja byłam wcześniej śpiąca niż ona:)

A sylwester był w gronie rodzinnym, ja mój mąż, Paulinka i moja mama, ale było miło:)

Odnośnik do komentarza

Hej!

Chciałam Wam powiedzieć, że 08.01.2011 przez CC przyszedł na świat nasz synek Filipek, waga 4520g i 59cm długi:)

Ronia rodziłam w Wołominie i z tego co się orientuję tylko ja rodziłam tego dnia. To prawda niezły wysyp dzieci był 11.01 nie mieli gdzie kłaść kobiet:)
My dzisiaj wyszliśmy, jestem bardzo zadowolona z reakcji Paulinki na bracisz, ale to opiszę później:) Miłego dnia:*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...