Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Gość olkaa.fasolka

Marzenka91
No właśnie nie mogę wyłapać dobrej ostrości bo jak chce to się rozmazuje i tak wkoło już 100 zdjęć pyklam

Na ostatnim zdjeciu widać cień według mnie :) ja robiłam test 24 grudnia nie było kompletnie nic (5 dni przed @) kolejny test zrobiłam 27 i wyszły 2 piękne kreseczki. Może to troszkę za szybko, poczekaj kilka dni :) trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

ZoryaX77
Engine
ZoryaX77
A odnośnie wieku to ja mam 36 lat w listopadzie bede mieć 37 wiec jak wszystko bedzie super to sie wyrobie z drugim dzieckiem przed 37 :)

Witaj w klubie ja też rocznik 82. Urodziny w sierpniu

Dokladnie '82. Moja coreczka z sierpnia :) A kiedy masz znow pojsc do ginekologa?


Wczoraj byłam w sumie u lekarza do którego chodzę tylko na USG.
Do mojej profesorki, która zajmuje się mną od 5 lat jadę w środę 9 stycznia. Jak będzie ok to na USG kolejne pójdę ok 20 stycznia.

https://www.suwaczek.pl/cache/6c1e114ce3.png

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej ciąży dowiedziałam się 2 dni przed okresem, poczekałem z wizyta 2tyg żeby był 6tydz... i niestety wtedy okazało się ze zatrzymała się w 4tyg. Tym razem będę od razu leżeć i rozkładać nogi do sprawdzenia, oby tylko nie przyszedł @ ale coś przeczucie mam ze niestety przyjdzie. :( a tak bym chciała dołączyć do waszego grona.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny utworzymy tajna grupę bo ja też nie chce by kto kolwiek z moich znajomych wiedział że jestem w ciąży bo jak moja mama by się dowiedziała to by przeżywała po za tym nawet w pracy nie powiem dopóki nie będę pewna że się utrzyma ciąża a jak zrobimy tajna grupę nikt nas nie znajdzie

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Co do moich historii ciążowych to o pierwszej ciąży dowiedziałam się tydzień po spodziewanej @ no bo wtedy nawet nie wiedziałam co to ciąża siostry mi mówiły że jakoś inaczej wyglądam i mi test kupiły kazały robić więc zrobiłam i wyszły dwie kreski ja im pokazuje a mój tata przeżywał hehe o drugiej ciąży po 2 tygodniach od @ bo w pierwszym zapomniałam że miałam dostać a przypomniało mi się w drugim i płacz bo już wiedziałam co to poród a drugie chciałam dopiero koło 30 hehe o trzeciej ciąży tydzień po @ niestety kilka dni później się zakończyła na izbie przyjęć potwierdzona pęcherzyk uchodzi do ujścia :( o czwartej ciąży na 7dni przed @ miałam silne przeczucie takie jak teraz ból piersi ból brzucha jak na @ i zawroty głowy takie jak przy ostatniej ciąży nie mogłam ustać na nogach bo tak mi się w głowie kręciło i zrobiłam test cień cienia później dwa dni później ciemniejsza już w dzień @ też i po terminie dwie wyraźne kreski niestety również szybko się zakonczyla teraz modlę się o cud do Boga ale wiem że natura sama zadecyduje.... Także cudzie trwaj i daj nam radość we wrześniu

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...