Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Dziewczyny zaczęłyście już kupować ubranka? Mnie tak strasznie kusi, ale nic nie kupiłam. Dziś 12 tydzień i 6 dzień. Jedziemy dzisiaj do rodziców i robimy Coming out :D Nikt jeszcze nie wie. Może jak już wszyscy będą wiedzieć to łatwiej mi będzie coś kupić, bo już ubranka w koszyku mam ;P

Odnośnik do komentarza

Yuliia daj znać co z maleństwem ☺️ dobrze, że pojechałas do szpitala.

Bergamotka trzymam kciuki. Na pewno będzie dobrze ☺️

Ja chciałabym Dorotkę. Ale jeszcze nie rozmawiałam z mężem o imieniach.
Dla chłopca gorzej, bo jakoś nic mi się nie podoba. Myślę nad: Remigiusz, Kamil, Witek... Ale to jeszcze nic pewnego.
A na prenatalnych na dzień dobry powiem, że nie chce znać płci właśnie, żeby się nie wygadal przypadkiem lekarz ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie :-) ja ubranek nie kupuje bo mam po dziewczynkach a jakby był chłopiec to mam po bratowej, a jeszcze przyjaciółka rodzi w kwietniu, będzie mieć chłopca to pewnie też by dała.
Ale jakoś mam przeczucie że będzie trzecia dziewczynka, byle zdrowa :-)(mąż z czterema babami w domu zwariuje:-D) U nas imiona wybrane dla dziewczynki Vanessa , a dla chłopca Ksawery.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Ja już mam dwulatke w domu i ubranka w piwnicy, bo chcieliśmy mieć drugie dziecko wiec na razie nic nie kupuje. Jeżeli jednak okaże sie, że to chłopak to sistra miała uniwersalne ubranka mówiła, że da

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Znów mi ucięło posta
Ogólnie to bym nie wytrzymala żeby nie wiedzieć kto mieszka w brzuszku.
Ciśnienia jakiegoś nie mamy ważne żeby było zdrowe.
Co do imion po połówkowych chyba stwierdzimy bo teraz lekarz mowil, że raczej dziewczynka ale nie mówił z takim przekonaniem jak kiedyś z córką.

3 mam kciuki za Wasze wizyty

Odnośnik do komentarza

U mnie jak bedzie chlopiec to tez praktycznie wszystko mam po synku..a mam wlasnie przeczucie ze bedzie drugi chlopak :-) maz sie smieje ze w razie czego jeszcze jeden by sie przydal i rodzinka.pl ale jak to bedzie to sie okaze za jakis miesiac na kolejnym usg

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja wczoraj miałam badania genetyczne i mąż przyuwazyl, że będzie chłopiec. I chyba ma rację bo mi też się na usg rzuciło w oczy :) Badania wyszły dobrze, Maluszek ma 6 cm, ciąża 13+0. Tak się bałam, żeby wszystko wyszlo dobrze. Co do imion, mnie najbardziej podoba się Igor lub Dawid. Więc może któreś z tych dwóch :)
Panda082019 witaj :)
Yuliia czekamy na info :)

Odnośnik do komentarza

BOŻKA2408
Dziewczyny ją po wizycie .Wszystko dobrze maluszek ma 5cm i mamy 11t 5d z usg,ciągle do przodu.Teraz 12 prenatalne.Bergamotka teraz mam kontrolne APTT zrobić na krzepnięcie. A u nas będzie Hania ąlbo Miłosz...

Bożka u mnie też wszystko w porządku. Nerwy trochę uspokojone. Mały strasznie się wiercił;) u mnie 10t5d czyli kalendarz zgodny z USG . Za tydzień prenatalne i kolejny stres. Aby tylko wytrwać.

http://s8.suwaczek.com/201908211780.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! Długo się nie odzywałam bo ledwo wyszłam z jedynego przeziębienia i już złapałam kolejne, ale pomału zaczynam wychodzić na prostą. U mnie dziś 14+1. Piszecie o imionach i ubrankach. U nas na USG lekarz stwierdził, że będzie chłopczyk. Chociaż ja od samego początku ciąży miałam przeczucie, że to dziewczynka. Mi się wydawało, że kupowalam dla starszej córki uniwersalne ubranka, dziś z ciekawosci zajrzałam do kartonów a tam 3/4 rzeczy różowe i w kwiatki :-D mąż stwierdził "trudno..." dla niego najwazniejsze że chlopiec, a nie kolejna dziewczynka :-P dziewczęcych typów imion miałam dużo a najbardziej podoba mi się Michalinka, Helenka i Łucja, no i jeszcze Matylda i Klementynka :-P nad męskimi dopiero zaczynam się zastanawiać ale jakoś mi nie idzie :-P może mąż coś fajnego wymyśli bo nie rozmawialiśmy jeszcze o tym. W poprzedniej ciąży dowiedzieliśmy sie w 16tyg że dziewczynka i było od razu zgodnie i jednomyślnie - Janka i przez resztę ciąży mówiliśmy już do brzucha po imieniu :-P
Super, że już chyba większość po USG z bardzo dobrymi wieściami. Trzymam kciuki za reszte :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxk0s3680piod8.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dxomvcqg4bof2uua.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny cudnie ze z maluszkami wszystko dobrze, ze wizyty udane a najwazniejsze ze Yulia u Was dobrze, napedzilas nam tu stracha wczoraj oby juz to nasze forum bylo spokojne bez zadnych zmartwien:) dziewczyny u nas jak bozia da i dotrwamy szczesliwie do konca to bedzie Antosia albo Leos , ale nie mysle tak daleko zyje chwila i staram sie myslec pozytywnie. 11 miesiecy temu bylam szczesliwa bo bylam w wymarzonej ciazy po 12 latach staran zaczelam kompletowac wyprawke, kupilismy wozek a na polowkowych okazalo sie ze moje malenstwo nie zyje :(Po moich traumatycznych przejsciach jakie mialam, kazda wizyta to stres czy uslyszy sie bicie serduszka! Duzo za nami ale jestem dobrej mysli i wierze ze moj aniolek czuwa i tym razem bedzie dobrze i dotrwamy do konca:*

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Justyna doskonałe Cię rozumiem, ja kilka lat temu tak bałam się zapeszyc że ani wyprawki ani nic nie szykowalam. Kiedy uznałam że raczej nic nie może się juz wydarzyć zaczęliśmy wybierać imię, kilka dni później urodziłam małego Aniołka. W kolejnej ciąży mąż nie chciał w ogóle rozmaw8ac na temat imion ani planować nic związanego z dzieckiem. Nie kupowałam nic, powiedział że kupimy jak urodze i wtedy imię wybierzemy. W 8 m-cu wylądowałam w szpitalu z ryzykiem przedwczesnego porodu, naszczęście udało się donosic do bezpiecznego terminu. Ale jak tylko lepiej się poczułam to robiłam szybkie zakupy zakupy przez Internet żeby dziecko choć pieluchy po porodzie miało i ja jakąś piżamie do porodu, bo w ogóle nawet torby do szpitala nie miałam przygotowanej. I imię też wybraliśmy jednak przed narodzinami :) Było szczęśliwe zakończenie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Co do mojej pracy Night to jakoś trwam. Minimalnie lepiej się czuję, więc łatwiej mi ten dzień przetrwać. Staram się też mniej brać do siebie różne rzeczy i po prostu zlewac wąty innych, a robić to co do mnie należy i na tym koniec. Wszyscy już wiedzą o mojej ciąży więc jakoś tak mniej się spinam. Nie wiem czy będę miała powrót na swoje stanowisko więc też o medal uznania walczyć nie będę. A leżeć 5 miesięcy chyba bym nie dała rady, mój lekarz daje zwolnienie tylko leżące więc balabym się caly czas gdzieś wyjść że przyjdzie kontrol, a niestety ostatnimi czasy zrobilo się modne donoszenie na innych więc jak pójdę na l4 to wtedy kiedy naprawdę będę musiała leżeć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...